Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Milyen húzásokkal okoz fájdalm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen húzásokkal okoz fájdalmat, kárt, nehézséget stb. a volt feleséged? Hogyan tudod hárítani?

Figyelt kérdés
Jelen kérdésre nem hasznos válasz a"Béküljetek ki" és hasonló jótanácsok.
2010. nov. 20. 00:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én szerencsés ember vagyok,mert lassan 10 éve,hogy elváltam a feleségemtől(azóta újra nősültem,és a volt nejem is férjhez ment)viszont a két család nagyon jó barátságban van.A fiam érdekében teljes egyetértés van köztünk..

Bár tény és való,hogy amikor találkozunk a szívem egy kicsit összeszorul,mert még mindig olyan szép nő..Szeretem a feleségemet,de nagy ritkán néha elgondolkodom azon,hogy vajon milyen lett volna ha együtt öregszünk meg..(de ez már nem lehetséges..)

HA nálad pocsék a helyzet akkor azt tudom tanácsolni,hogy lépj te túl rajta.Ne foglalkozz vele..Egyszerűen nem kell tudomásul venni bármit tesz vagy mond.Egy idő után úgyis megunja..Én hiszem,hogy mi a volt feleségemmel azért vagyunk még mindig nagyon jó barátok,mert nem mentem bele a vitákba,veszekedésekbe,mivel mindent hagytam hogy legyen az ami nekik jó..

40/F

2010. nov. 20. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. ne akarj tippeket kapni, mert értelmes ember a válással lezárja a kapcsolatot.

2. az exemmel soha nem akartunk a másiknak rosszat tenni, egyszerünek tudomásul vettük, hogy vége, a gyerekek miat ennek ellenére sokat voltunk/vagyunk beszédben, de akkor is a gyerekek érdekeit néztük.

2010. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
elköltöztem még városból is...
2010. nov. 20. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne beszélj vele, ne találkozz, ne vedd fel a telefont.

Cseréld ki a berendezést, ha lehet a lakást is. Egy ideig hanyagold a közös barátokat, inkább a külön barátaiddal találkozz!

2010. nov. 20. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele, majd megunja.
2010. nov. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik barátom volt felesége már nem akar keresztbe tenni, de még mindig kritizálja, ha a barátom vesz a lányuknak valamit. Mindegy milyen szép, jó, drága, az akkor is rossz, mert ő vette. Legutoljára a 12 ezres gyerekcipőre mondta,hogy rossz. Ráadásul úgy,hogy ő közben örülhetne, hogy van a gyereknek ilyen cipője, mert ők az új párjával nem nagyon tudnák megvenni. A ruhákat sem adja rá otthon, amit az apja vett neki! Nekem ezek olyan kicsinyes dolgok. Pláne,hogy a gyerek meg sír mindig,hogy ő azt akarja felvenni!
2010. nov. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amikor elváltunk, a volt férjem évekig piszkált, mindenért.Vágd már le a gyerek körmét(ő is megtehette volna)Vidd fodrászhoz, hosszú a haja....

Bement az iskolába, levette/levetette a gyerekkel a nadrágot, ott a többiek előtt, mert neki nem volt szimpatikus a nadrág hossza.

A kesztyűt amit vett nekik, a kapuban levetette velük, mert azt ő vette...

Semmit nem hozhattak el onnan, bárkitől kapták.

Fiamtól a locsolópénzt elvette, mert azt vele"kereste"

És még sorolhatnám.

Ezek nekem nagyon fájtak, bár szerintem a gyerekeknek jobban.

És ő a jó apa....(szerinte)

2010. nov. 20. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én konkrétan bármit megtettem volna, hogy a gerinctelen, alattomos exférjemnek keresztbe tegyek... csak aztán rájöttem, hogy akkor ugyanolyan lennék, mint ő. És arra is sikerült rájönnöm, hogy azzal, ha nagy ívben leszarom, hogy mit csinál, na azzal teszek keresztbe a legjobban neki. Hiszen így nem tudok bűnbak lenni, hogy a zaklatásom miatt ment szét a szeretőjével. Vagy miattam nem tud ezt azt csinálni vagy nincs pénze stb...

Amikor a bíróságon találkoztunk,és láttam, hogy mennyire szét van csúszva és eligénytelenedett,bevallom azért jó érzéssel tölötött el, hogy mindenki azt kapja amit megérdemel.

A tanácsom ugyanez, mint amit én csináltam, hagyd. A láthatást megvonni nem tudja, a vagyonodból kiforgatni nem tud. És őt eméssze fel a saját mocskolódása, ne téged.

2010. nov. 20. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Sajnos nálunk még a vagyonközösségi per nincs lezárva, ezért egy fedél alatt lakunk a volt feleségemmel. Na ő mindent megtesz, hogy bosszantson. A legfájóbb az iszonyatos pazarlása, mert ha kiköltözne, tizedannyi lenne a villanyszámlánk. Égve hagy mindenhol minden villanyt, bekapcsolva hagyja a vasalót, a tévéket, hősugárzót használ, stb. Úgy megy el otthonról, hogy nyitva hagyja az ablakokat, éjszakánként hangosan kopgva járkál a cipőjével, csapkod, szemétdombot csinál, iszonyat büdöseket főz, stb.

Megosztani semmit sem lehet vele, mert mindenre azt mondja, hogy majd a bíróság eldönti.

2010. nov. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Velem az exem mindeféle, válogatott módszereket kitalál. Ő zavart el egy sokkal fiatalabb pasi miatt, de az dobta, mikor nem feküdt le vele az exem az első randin. Na azóta minden rosszat kitalál. Nem láthatom a gyerekeimet, ebben most lesz bírósági tárgyalás. Nyomoztat utánam, zaklat, ezt a pert megnyertem. Rengeteg olyan dolgot tesz, amit a neten talál a csajos fórumokon. Sajnos. Pedig a városból is elköltöztem már, és telefont is cseréltem egy időre.
2010. nov. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!