Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem okoz fájdalmat...

Miért nekem okoz fájdalmat mindig?

Figyelt kérdés
Sokadik, sőt rengeteg alkalommal fordul elő, hogy a párom(férfi) megbánt, pedig ő is tudja, hogy én mindent megteszek neki pl.ebéd, vacsora tálcán a szobában mindig stb.De ő, ha iszik, akkor úgy meg tud bántani. Tegnap talált a hűtőben egy 4 napja lejárt dobozos tejet( amit persze én hülye azért vettem, mert mindig iszik tejet, és hogy legyen, csak mostanában elmaradt, ezért is maradt meg), aminek persze semmi baja nincs. "Minek van ez itt a hűtőben, már lejárt a szavatossága."Én:"De te szoktad inni". Ő:" De te vetted, nem. Na hát akkor? Minek van itt?" És ezután fogta magát és ivott belőle, és visszatette a hűtőbe(persze még most is jó,semmi baja a tejnek) És ez csak egy a millió eset közül. Nekem ez fáj. Olyan kis dolgok ezek. akkor miért? A véleményetekre lennék kíváncsi.Köszi
2014. aug. 31. 10:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
87%
Te megcsinálod, ami neki jólesik, de ő sz..ik bele abba, ami neked jólesne: ha emberszámba venne. Lábtörlő vagy, cseléd, és addig fogja ezt csinálni, amíg ott nem hagyod, mert tudja, hogy megteheti. Miért ne rajtad élné ki a frusztráltságát, meg a stresszt, ha te így is ugyanúgy mosolyogva megcsinálsz neki mindent? Nem tisztel nőként, nem tisztel a társaként. Mert nem tekint egyiknek sem. Majd egyszer az útjába akad egy nő, azzal majd kedves lesz, annak udvarol, hozzád meg hazajár kajáért, meg tiszta ruháért.
2014. aug. 31. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Értem. (bunkó nem akarok lenni, hogy na akkor most már semmit sem csinálok) Vagy? Hogyan kellene változtatnom és min?
2014. aug. 31. 11:00
 13/22 anonim ***** válasza:
92%
Ugyanez a helyzetem, meg is érdemlem,mert jó akartam lenni.
2014. aug. 31. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak a felét csinálod annak, amit eddig csináltál az nem bunkóság. Pl. elkészíted a vacsorát, és a konyhában/ebédlőben az asztalnál megeszitek. Nem viszed be tálcán a párodnak, mert ez a másik felesleges kiszolgálása. Ennek a továbbfejlesztett változata, hogy te elkészíted a vacsorát, a párod pedig megteríti az asztalt, de hosszú az út, hogy idáig eljussatok.
2014. aug. 31. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
EZ így tényleg az, mivel azt mondja, ő a tv előtt szeretne enni, és az nem az ebédlőben van :-(
2014. aug. 31. 11:48
 16/22 A kérdező kommentje:
Elsírtam magam nem rég. Kérdezte, miért sírok. Én kérdeztem, nem tudod?. Nem. Mondtam, hogy rosszul esett a tegnap este. Ő : este tele volt a f...om megint mindennel. Ennyi. Én annyit mondtam még, hogy úgy érzem, h én nem számítok. Se bocsánat, semmi. Fekszik. Nem tudom, mit tegyek.
2014. aug. 31. 11:52
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Mozdulj ki kicsit a 4 fal közül.Nincsenek barátnőid,akik ráérnének?Vagy csak menj el kicsit sétálni, nézelődni.
2014. aug. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Mert te eltűröd ezt,mindig!
2014. aug. 31. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
66%

Valaki azt irta, hogy a tejes zacskót a kérdezõ miért nem huzza a férjének fejére.

Vannak férjek,akik duplán visszaütnének.

2014. aug. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

Sok nő elrontja azzal az életét, hogy nélkülözhetetlenné akarja tenni magát azzal, hogy mindent megcsinál a párjának. Rövid idő múlva, mindez természetes lesz a férfinek, és nem a nőt látja benne, hanem a házvezetőnőjét.

Hogy mit tudsz tenni? Változtatni. Ne csak a pároddal törődj, hanem magaddal is. Ha nem tetszik neki lelép, ezzel megkímél téged a rabszolgasorstól, vagy belátja, hogy egyenrangú fél vagy a kapcsolatban, és alkalmazkodik.

Ha gyereketek lesz, akkor szét fogsz szakadni ilyen hozzáállással. Van egy barátnőm, akinek az élete az, hogy kiszolgálja a férjét, de 2 gyerek mellett már másra nem is jut ideje. Hidd el, már megbánta, hogy elkényeztette a férjét, de a gyerekek és a megszokás miatt nem tud változtatni. Egyszerűen szólva neki szar élete van, a férje meg kiskirályként uralkodik otthon, és éli világát.

2014. aug. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!