Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem okoz fájdalmat...

Miért nekem okoz fájdalmat mindig?

Figyelt kérdés
Sokadik, sőt rengeteg alkalommal fordul elő, hogy a párom(férfi) megbánt, pedig ő is tudja, hogy én mindent megteszek neki pl.ebéd, vacsora tálcán a szobában mindig stb.De ő, ha iszik, akkor úgy meg tud bántani. Tegnap talált a hűtőben egy 4 napja lejárt dobozos tejet( amit persze én hülye azért vettem, mert mindig iszik tejet, és hogy legyen, csak mostanában elmaradt, ezért is maradt meg), aminek persze semmi baja nincs. "Minek van ez itt a hűtőben, már lejárt a szavatossága."Én:"De te szoktad inni". Ő:" De te vetted, nem. Na hát akkor? Minek van itt?" És ezután fogta magát és ivott belőle, és visszatette a hűtőbe(persze még most is jó,semmi baja a tejnek) És ez csak egy a millió eset közül. Nekem ez fáj. Olyan kis dolgok ezek. akkor miért? A véleményetekre lennék kíváncsi.Köszi
2014. aug. 31. 10:27
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
A lábtörlőjének használ. Bocsánat, de te ezt nem így érzed?
2014. aug. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

Nálunk ugyanez van, csak alkohol nélkül :(

25/N

2014. aug. 31. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
90%
Szimpla lakótársa, házvezetőnője vagy, semmi több. Sem nő, sem társ.
2014. aug. 31. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
Na ott a baj,nem kell neki mindent megtenni.Mit kényezteted,nem a bejáronője cselédje vagy.Szolgálja kimagát.én a dobozt is a fejébe húztam volna
2014. aug. 31. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
84%
Az odaadó nőktől menekülnek a férfiak. Azt szeretik, akiknek ki vannak szolgáltatva érzelmileg. ( ez gyermekkori anyuka függőség ). Légy erős, öntörvényű és szabad. Ne alázkodj meg előtte. Nem vagy te a cselédje. Egyenrangú felek vagytok a házasságban.
2014. aug. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
DE legalább most mosolyogtam egyet! Valószínű, igazatok van, de amikor ezt mondtam neki, amit leírtatok, azt mondta ez baromság, ő ilyen(persze régen nem volt ilyen) stb.
2014. aug. 31. 10:37
 7/22 A kérdező kommentje:
De látom, hogy jól esik neki ,ha csinálok minden nap kaját, meg tudja, hogy beviszem, akkor mit kellene tennem. Köszönöm a válaszokat. Jó, hogy leírjátok!
2014. aug. 31. 10:39
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
Min mosolyogtál, kedves Kérdező?
2014. aug. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Hogy a 4-es válaszoló a fejére húzta volna a dobozt.
2014. aug. 31. 10:43
 10/22 anonim ***** válasza:
84%
Egyszer te is a párod fejére húzhatnád, csak hogy lásd, milyen érzés. :)
2014. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!