Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kilátástalannak...

Mit tegyek ha kilátástalannak látom a jövőmet?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van.Jelenleg van munkahelyem,de a szerződés kötött,amint lejàr vagy lesz munka vagy nem.

Nem vagyok buta,sőt....de nincs miből tovàbbtanulni :( Az egy dolog lenne,hogy ha bejutnék àllamira,de az utazàsra jegyzetekre stb màr nem lenne....senki nem tudna tàmogatni sem. Közben pedig hallgatom,hogy nah tessék lerqgadtàl abban a sz@r munkàban,miért nem tanulod ezt vagy azt (pénzügyes szqkok ami pont a matek miatt nem menne)

Hallgatom miért nem tanulok tovàbb...hogy én is egy kudarc vagyok közben meg....úgy érzem semerre nem haladok....


2014. aug. 29. 17:26
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Rengeteg erőt adott amiket írtatok,össze is szedtem azóta magam,és elhatároztam,hogy szeptembertől teperek is a terveim után.


Ez a mai nappal kezdődött.Kezdetnek lerakom az ECDLt,mert ugyan van info érettségim (ilyen szakon is végeztem),de ez is ugye olyan papír,ami kell. Matekból újra fogok érettségizni :)


Persze lesznek még rosszabb napok,de mindent bele adok.


Köszönöm mindenkinek.

2014. szept. 1. 13:36
 22/22 anonim ***** válasza:

Nagyon szívesen!

Jó ötlet, hogy újra érettségizel. Az egyetemen már nem téma ki hány éves. Az egyik ismerősöm 30 évesen kezdte nappalin az orvosit. Elhatározta, hogy az lesz és már mindjárt végez.

2014. szept. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!