Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy anyám...

Miért van az, hogy anyám bármit is mondott arról, hogy ő az én jővőmet hogy képzeli el, rögvest az ellenkezőjét akartam?

Figyelt kérdés

Pl egyszer azt mondta,hogy 4 unokát akar tőlem,azóta nem akarok gyereket.Vagy egy másik:ő azt akarta,h én egyetemre menjek,azóta nem akarok.Ezek mind olyan dolgok,amikre az előtt,hogy említette,nem is gondoltam.

(a múlt idő azért van,mert meghalt)


2009. jún. 3. 18:24
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Egyáltalán miért akarta megtervezni az életem?
2009. jún. 3. 18:26
 2/14 anonim ***** válasza:
66%

Talan azert akartad az ellenkezojet mindig, mert nem voltatok nagyon joban. Nem volt igazan szoros a kapcsolatotok, nem szerettetek nagyon-nagyon egymast.

Es ebbol a szobol hogy "anyam" nekem ez ki is tunik. Hogyan tudsz igy irni anyukadrol, hogy anyam raadasul aki mar nincs is itt?!

2009. jún. 3. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

hát írni mindig így írok róla,hogy anyám

szóban mindig anyu vagy anyukám

nem tudom miért!

2009. jún. 3. 18:44
 4/14 anonim ***** válasza:
69%

Keveset írtál magadról. Kor, nem stb.


Ha kamasz voltál, akkor azért. Általában mindig az ellenkezőjét akarják a tinik, mint a szüleik. Szerencsére ez aztán egy idő múlva elmúlik. Sajnos, a te esetedben ennél jóval szomorúbban zárult le ez az időszak.

2009. jún. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
84%

"Egyáltalán miért akarta megtervezni az életem?"


De hiszen minden szülő álmodozik a gyermeke jövőjéről, persze jó esetben úgyis a gyerek dönt.

2009. jún. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
35%
Hát talán az lehetett az oka, hogy a jövődet ő már előre látni vélte, és nem kérdezte meg, hogy te mit szeretnél. Ha kijelentő módban beszél arról, hogy mi lesz, és nem kérdezi meg, hogy te hogyan tervezted, akkor az gyakran vált ki ilyen reakciót.
2009. jún. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkoriban 12-13 éves lehettem
2009. jún. 3. 19:54
 8/14 A kérdező kommentje:
lány vagyok
2009. jún. 3. 19:55
 9/14 A kérdező kommentje:
most 18 vok,eddig még nem változott a véleményem
2009. jún. 3. 20:00
 10/14 anonim ***** válasza:
85%
Akkor már csak az a kérdés, hogy mennyire szeretted őt. Ha nagyon, akkor emlékére a veled kapcsolatos álmainak legalább a felét valósítsd meg:) Tanulj tovább az egyetemen... A többi meg még ráér!
2009. jún. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!