Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha kilátástalannak...

Mit tegyek ha kilátástalannak látom a jövőmet?

Figyelt kérdés

Egy érettségim van.Jelenleg van munkahelyem,de a szerződés kötött,amint lejàr vagy lesz munka vagy nem.

Nem vagyok buta,sőt....de nincs miből tovàbbtanulni :( Az egy dolog lenne,hogy ha bejutnék àllamira,de az utazàsra jegyzetekre stb màr nem lenne....senki nem tudna tàmogatni sem. Közben pedig hallgatom,hogy nah tessék lerqgadtàl abban a sz@r munkàban,miért nem tanulod ezt vagy azt (pénzügyes szqkok ami pont a matek miatt nem menne)

Hallgatom miért nem tanulok tovàbb...hogy én is egy kudarc vagyok közben meg....úgy érzem semerre nem haladok....


2014. aug. 29. 17:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
76%
Figyelj, attól függően, hogy hány éves vagy, mehetsz koliba is, vannak ösztöndíjak, támogatások, és ha már van diákigazolványod, akkor diákmunkát is vállalhatsz. A szüleid is megkérdezhetnéd, hogy milyen formában tudnak támogatni. Amúgy pedig nem csak a pénzügy szakos diplomákkal lehet boldogulni a munkaerőpiacon.
2014. aug. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
Az egy szülőm nem tud semmiben sem taàmogatni mivel a havi szàmlàk kifizetése is gondot okoz.....nekem csak a levelező jöhet szóba mert dolgoznom kell! :( Nem montha büdös lenne a munka....de azt hittem 22 évese nem itt fogok tartani
2014. aug. 29. 17:33
 3/22 anonim ***** válasza:
33%

Első OKJ 21-22 éves korig ingyenes, az simán tudod munka mellett is csinálni.

Mindenképp egyetem a cél akkor válasz közeli egyetemet, nekem havi 2200Ft a diákbérletem azt biztos kitudod fizetni.

Jegyzet meg leírod vagy tanulsz gépről.

2014. aug. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 A kérdező kommentje:
Közfoglalkoztatottként nekem nem ingyenes az okj...
2014. aug. 29. 17:38
 5/22 anonim ***** válasza:
26%
Miért ne lenne ingyenes, első OKJ mindenkinek ingyenes kor alatt.
2014. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
29%
A te helyzetedben egyetlen egy esetben tudsz előnyt kovácsolni: hogy a szakmába amit választasz profivá válsz, szépen, apránként elsajátítasz mindent és mindent a kezedbe tudsz ami a gyakorlatban a többiek fölé emel. Ez az egyetlen lehetőséged. Később meg, mikor lesz kedved, akkor a papirt is megszerzed hozzá. Ne csüggedj, sokan voltak akik a nulláról elérték a csúcsot:)
2014. aug. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Tudtommal ha valaki közfogis az a munka melett nem mehet ingyenes okjra.De ha mehet is.....korban kicsúsztambelőle.Vagyis a levelezősből még nem...
2014. aug. 29. 17:45
 8/22 anonim ***** válasza:
33%
6+ Ráadásul ahogy kitanulod a gyakorlatban az adott terűletet, lépsz tovább, mindig picit többet és feljebb, igy a pénzed is fog emelkedni. Ne foglalkozz, hogy mit mondanak rólad, előre nézz. az idő téged fog igazolni.
2014. aug. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
9%
A közgazdasági külön érettségi melleti 2 éves estijét viszont végezd el, még most mig nincs családod. Azt hiszem, legalábbis még régen ingyenes volt.
2014. aug. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Jaj utolsó ez azét ma már nem ilyen egyszerű. Papír nélkül sehova sem kell, max betanított munkásnak az meg csinál egy művelet a soron nem az egészet látja át. Szép elképzelés de ilyent azért a mai világban elég nehéz csinálni.
2014. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!