Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a féltékenys...

Hogyan győzzem le a féltékenységem?

Figyelt kérdés

Tegnap volt egy kis "balesetünk" a férjemmel. Nagyon vártam haza, az ablakban néztem, hogy érkezik-e már, mikoris a drágámnak pont sikerült két kis cicababa miatt kb egy jó percet kicsavart fejjel közlekedni. Annyira szarul esett, pedig tudom hogy csak le kellene sz*rjam. Egész nap izzott a feszültség köztünk, én nem tudom hogyan formáljam át a gondolkodásom, hogy ezt természetesnek vegyem. Eddig egy teljesen már kép élt bennem róla, tudom persze hogy megnéz másokat, de nem gondoltam hogy forgolódni is szokott utánuk. Ő mondta, hogy ilyesmi nála kizárt, de talán jobb lett volna ha inkább azt mondja, hogy 'igen szoktam, de semmi jelentősége'.

Kevésbé zavarna, ha esetleg megdicsérné az én külsőm is, vagy valami, de van erre is kifogása, miszerint ő "nem a szavak embere".


2014. aug. 20. 07:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
6-os válaszoló: Engem meg nem csalt a párom, de volt már, hogy hazudott nőügyekben(régi barátnők), letagadott pár dolgot, pedig én 100%-ban őszinte voltam mindig vele.
2014. aug. 20. 11:17
 12/13 anonim ***** válasza:
Ha bízol önmagadban,az nagyon jó dolog,ez mindennek az alapja.Emellé viszont még az is szükséges,hogy a megfelelő emberrel légy egy jó kapcsolatban.Gondold át,ezek közül neked mi hiányzik.
2014. aug. 20. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hűséget fogadott nem vakságot tudod. Engem nem igazán érdekelne ha másokat nézegetne meg, de nem is teszi.
2014. aug. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!