Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan győzzem le a beteges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a beteges féltékenységem? Egyszerűen megőrülök, ha nélkülem megy bulizni, persze ezt nem mutatom neki.

Figyelt kérdés

Minden alkalommal, ha nélkülem megy el, a barátaival, kész idegbeteg vagyok, hogy nehogy megcsaljon. Pedig tudom, hogy szeret, büszke is rám, mert mindenki dicsér neki, hogy milyen szép, okos, stb. vagyok. DE mégis félek, hogy megcsal, pedig nem ad rá okot. Hogyan nyugtassam le magam ilyenkor?

4 hónapja vagyunk együtt, ő 21 éves, én 18 vagyok (lány)


2010. jún. 22. 11:41
 1/10 anonim ***** válasza:
ezt nem tudod legyőzni,az összes nő ilyen.remélem kicsit rámegy az idegrendszeredre aztán majd rájössz,h változtatni kell.
2010. jún. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
24%
Sajnos, ha valaki idióta, azon nem lehet segíteni. :(
2010. jún. 22. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Miért nem mész vele?:S
2010. jún. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
kedves első... én lány vagyok és nem vagyok féltékeny, viszont a pasim az nagyon az úh ez nemcsak a lányok sajátossága:S
2010. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Kössz...
2010. jún. 22. 14:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Na?Nem válaszolsz?

Nem engedi v mi?Kicsit furi h te nem mész vele :S attól mert haverokkal megy még te is ott lehetsz és nem lennél talán féltékeny sem..

Mi is mindig együtt megyünk, kivéve mikor egyetemi buli van, akkor nem vagyok ott:) de meg kell bízni a másikban, ez alap!

2010. jún. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem hív, ezért nem megyek vele...
2010. jún. 22. 17:05
 8/10 anonim ***** válasza:
Talán azt hiszi h nem is akarsz menni, nem?:) Miért nem kérdezed meg? azt írtad h nem mutatod ki a féltékenykedésedet sem...azért vmennyire a tudtára adhatnád, sztem utána biztos h elhívna téged is:) mondjuk kicsit fura, h külön mentek..nálunk ez még sosem merült fel :/ mondjuk mi 3 éve vagyunk együtt, ti még rövidebb ideje, ezt még most tisztázd, sok sikert!
2010. jún. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

próbáld meg kicsit építeni a bizalmadat... beszéljetek együtt a féltékenységről, kérd, hogy nyugtasson meg, mert fáj neked, beszéljetek az érzéseitekről.

egyébként van vmi apró jel, hogy más izgatja?

a bulizni az mit jelent? iszogat a haverokkal, esetleg disco, koncert?

2010. jún. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem menj el egy családállításra a problémáddal, nekem is sokat segített.
2014. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!