Ez hiszti lenne?

Figyelt kérdés

Harmincasok vagyunk, 5 éve távkapcsolatban. Ez azzal is jár, hogy évente csak 3x, 4x tudunk találkozni, és azt is el kellett fogadnom, hogy ez a pár alkalom is ugorhat, ha fontosabb dolog (munka, idős anyukája) jön közbe. Ez rendszeresen meg is történik minden évben. Ha jönnie kell hozzám, mindig tologatja, most ezért, most azért, addig, míg 1-2 nap lesz belőle. Ha haza kell innen mennie, az az időpont mindig fix, és hatalmas cirkusz van belőle, hogy meg ne próbáljam őt "megakadályozni" ebben (értsd: keljek föl hajnalban, csipkedjem magam, mert pontosan azt a buszt/vonatot kell elérnie, később nem mehet), mert neki haza kell érnie. És nem munka miatt szalad időre, hanem az anyjához, mert abból cirkusz van, ha késik. Miattam még sosem kelt föl hajnalban, hogy ideérjen, mert ő fáradt. De visszaérni nem fáradt. Együtt laknak, és azért nem tudunk összeköltözni, mert az anyját ápolni kell. Összeköltözni? Én sem mehetek, 5 éve nem voltam náluk, csak a legelején, amikor megmondta az anyja, hogy húzzak haza. Nem szakítottunk miatta, csak nem tehetem be a lábam hozzájuk, mert szerinte a párom fiatal még a nőkhöz, majd ha ő meghalt. Az anyja azt hiszi magáról, hogy pár éven belül meg fog halni (nem halálos beteg, simán öreg), és akkor is elég lesz a fiának eljárkálnia, addig mellette a helye. Párom azt mondja, hogy nem én hallgatom a cirkuszait, úgyhogy neki igenis ennyit meg kell tennie az anyjáért, ha nyugalmat akar. Én iszonyatosan szenvedek emiatt.

Diplomás vagyok, nincs káros szenvedélyem, nem csapongok ki, nincs miért hibáztatni. Annyit talált bennem, hogy nem tudok főzni (éppen tanulok, eddig meg tudtam oldani, és a párom sem halt éhen, mikor éppen nálam volt), illetve hogy a szüleim elváltak. Erről aztán már én mit tehetek??? Azt hiszi, akkor majd én is elhajtom a férfit, mert nálunk ez a divat (anyuéknál sem ez volt, de ehhez -úgy érzem- senki semmi köze, még anyósnak sem). Párom újabban kezdte mondogatni a szövegét, hogy ha elvenne, csak ki ne rakjam őt, előtte ő még bizonyítékot akar erről, stb, tehát teljesen anyósjelölt befolyása alatt áll.

Most nagyon kiborultam. Úgy volt, hogy végre megfűzi az anyját, hogy mehessek 2 napra, hogy megismerkedjünk, kicsit találkozzunk egymással, mert anyósjelölt még a nevemet se tudja, és párom mondja mindig, hogy ahányszor megpróbál hozzám eljönni, mindig engem szid, de "az a nő"-ként, és egyszer mikor véletlenül anyósjelölt vette föl párom telefonját, én illedelmesen bemutatkoztam, mondtam, hogy XY vagyok, és ő visszakérdezett: XY? Ki az az XY? Mondtam, hogy a fia párja. Erre ő gúnyosan: Párja!!! Nincs neki párja!

A megbeszélt 2 nap után úgy volt, hogy majd együtt jövünk el hozzám is, aztán megy haza úgy, hogy majd csak karácsonykor látom. Először csak az ottlétemet mondta le, mindenféle mondvacsinált okokkal, aztán elmondta, hogy az anyja miatt sem jó, ha megyek. Majd ő jön. Oké. Mára ígérte, egész hétvégén nem hallottam felőle, ma már megkérdeztem, hogy mikor jön ma, hát szó sem lehet róla, ki van zárva, hogy ő jöjjön, mert elvállalt még fontos munkákat, stb. Erre úgy kiborultam, hogy ordítva sírtam a telefonba, hogy évek óta mindig más az első, nem én vagyok neki a fontos. Erre mondta azt, hogy akkor menjek én, mert szokása, hogy olyat ígérget, ami tudjuk, hogy eleve nem lehetséges (hiszen most is lemondta az anyja azt a 2 napot), csakhogy elhallgassak. Ezt bőgve mondtam is neki, és sírva könyörögtem, hogy ezt nem bírom tovább, szeressen már végre, legyek már neki fontos, jöjjön már el. Úgy ért véget a beszélgetés, hogy én hisztis vagyok, és ő ilyen hisztis nőhöz nem jön.

Pedig komolyan mondom, hogy én nem vagyok ilyen, még sosem borultam ki őelőtte, mindig magamban emésztődtem. És most sem lett volna ez, ha legalább ezt az ígéretét betartja.

Egyikünk sem volt még házas, ráadásul ők családi házban laknak ketten, tehát még az sincs, hogy engem kelljen kerülgetni egy kis panelban. Még a kaját is én vittem volna, az anyjának is, nehogy gondot okozzak nekik, vagy rám kelljen kajában költeniük. De nem. És nem tudom, mi lesz így, vagy miért van ez.


2014. aug. 18. 15:43
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
89%

őszintén 30 évs vagy, 5 éve vagy egy pasival.

vagiys nem is vagy vele

nekem 20onévesen se lenne ez akpcsolat

ez egy vicc

mit látsz a jövőben? mit látsz 5 vagy akár 1 év úlva? majd egy töltöttök egy hetet?

ez nem szerelem, mert nem is ismered!

mikor akarsz összeköltözni vele 40évesen?

gyerek? esküvő? egy cseszett nyaralás?????

2014. aug. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
88%

figyelj 22évesen 2 hét után megismertem a párom szüleit és ő is az egyémeket

sőt a tini pasimat is ismerték a szüleim, ami nem tartott sokáig, téged meg 30 évesen nem vitt haza 5??? év után??????

2014. aug. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
100%

Még ez kimaradt:


"Erre azt írta nekem válaszul, hogy "zárva lesz a kapu, ha jössz"."


Te ki előtt szoktad bezárni a kaput?

2014. aug. 18. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
100%

megmondom mi ez; Norma Bates és Norman Bates

ha így nem ugrik be, akkor Psycho c. film



mert szerinte a párom fiatal még a nőkhöz,

- vajon mennyi lehet a kisfiú? gondolom ő is 30 körüli! ez beteges! a párod...párod pfff... na szóval ő is, anyuka is, te is

gondolom se önbecsülésed, se önbizalmad...semmi.

2014. aug. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kerdezo, elarulok valamit, ez nem tavkapcsolat. Te ismersz egy ferfit, akivel idonkent talalkoztok, de csak akkor, ha nincs semmi mas dolga.


Ez nem szerelem, nem kapcsolat.


En eltem tavkapcsolatban 2 evet, 1300 kmre egymastol, azota osszekoltoztunk. Viszont abban a 2 evben 30 alkalommal talalkoztunk, minimum 3 napral de volt, hogy 3 hetig voltunk egyutt egyhuzamban. Te pedig irod, hogy evente 3-4 alkalommal, amibol volt mar, hogy lemondott talalkozast. Tehat mondjuk 3 alkalommal per ev, ez 15 alkalom az 5 ev alatt. Ez sajnos semmire sem eleg.



A helyedben lezarnam a kapcsolatot, hisz akkor o sem keres (megmondta), es a kozelben keresnek egy ertelmes ferfit.



Egyebkent hogy szedted fel?

2014. aug. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem párkapcsolat. Ez nagyon nem az.

Nem írtad hány évesek vagytok, de szerintem 20 év fölött, anyucitól engedélyt kérni, hogy két napra találkozhasson a "párjától" Ez nagyon gáz. Ez nem párkapcsolat. Sürgősen szakíts vele és keress magadnak igazi szerelmet

2014. aug. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
100%
36: első sor: Harmincasok vagyunk, 5 éve távkapcsolatban
2014. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%

dehogy fogja ott hagyni a pasit!!!

ez a csávó téged tök hülyének néz! néha elmegy, gondolom megdug, azt lelép! ugye igazam van? ezt még távkapcsolatnak nem nevezném! nem tudom, hány ilyen távkapcsolata lehet még? ezen nem gondolkoztál még? rajtad kívül hány ilyen nőt látogat még?

te tipikusan ilyen áldozat típus vagy, akit hülyére vesznek, kihasználnak, te mégis kitartasz mellette 5 éve.... ne haragudj nem tudlak sajnálni!!!! egy intelligens diplomás nő legyen talpraesett, magabiztos, te egyik sem vagy.....

ja és még annyit hogy szerintem menj el AIDS tesztre, ki tudja hova járkál a drága embered!!!!

2014. aug. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
100%

36# tényleg csak az első szó és azt nem vettem észre :DD

köszönöm :)


Ja és azt szerettem volna hozzá tenni, hogy te mennyire vagy biztos hogy melletted nincs másik nője? Akivel együtt van?

2014. aug. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
78%
Neked tenyleg diplomad van? Nos ujra kiderult hogy eszt nem adnak melle.. Ez a pasi nem a parod es a ferjed se lesz soha mert nem vesz el ha az anyja elpatkol se. Majd talal egy egyszeru teremtest aki huzza az igat a gazdasagban te meg maradsz venlany megkeseredve..
2014. aug. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!