Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családi ház vagy lakás?

Családi ház vagy lakás?

Figyelt kérdés

Most nézzük azt, hogy egy árban van, és mindegy, melyiket veszed meg.


Melyik a jobb, ha szeretnénk majd 1-2 gyereket?


Mindkettő mellett vannak pozitív és negatív érvek is, és egyenlőre nem sikerült döntenünk...


2014. aug. 11. 21:47
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
83%

"metszés, permetezés, vetés, kapálás, gyomlálás, öntözés... és ez szinte egész éveben... ha ez lemegy, ősszel fagyűjtés "


???

A kert arra kell hogy tartsa a medencét. Medence+fű, ennyi kell bele. Munkát ne tegyél bele. NE legyél a kerted rabszolgája.

2014. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
89%
25 eve elunk, es most kellett a tetot cserelni. Ugyhogy hagyjal mar az evenkenti ujracserepezessel, 65szazalekos....
2014. aug. 11. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
87%

Nem tudom, ti milyen helyeken éltek, én egész életemben panelban éltem, és soha senkit nem hallottam szexelni.


WC lehúzást is csak akkor hallom, ha én is a klotyón vagyok.

2014. aug. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
92%
12-es...inkább tanulj meg olvasni.....azt hiszem senkinek nem lenne kertes háza, ha évenként kéne cserepeltetni...
2014. aug. 11. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
68%

Akkor meg hagyd mar abba a nyafogast a teto miatt.

25 ev kerteshazban valo eles alatt az alabbi munkakat csinaltuk a hazzal:


Tetocsere, zsindelyre csereltuk a cserepeket.


Ennyi!!!!!


A tobbi belso szepitgetes, amit egy lakasban is meg kell csinalni, festes, tapetazas.

2014. aug. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
87%

Folytatom.


Nem kellett kemenyt ujrarakni, jarda nem repedt fel, koporoztatni sem kellett.


Te soha nem laktal kerteshazban, hogy ennyi ostobasagot osszeszedtel, maradjunk ennyiben.

2014. aug. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:

Szüleim most is ott laknak. Ha már kertesbe laksz, akkor ott a kerttel, előkerttel, járdával is törődni kell, amit írtam, tapasztalatból írtam. MINDIG van mit csinálni...

ugyanakkor szeretnék virágokat, kutyust, medencét, hintaágyat... szeretnék grillezni, szalonnázni, bográcsozni... szóval afelé húz a szívem, de nagyon nem szeretek ilyenekkel pepecselni, csak ha kedvem van, de ott meg ugye nem kedv kérdése lenne...

2014. aug. 12. 07:50
 18/31 anonim ***** válasza:
95%
21 éves koromig társasházban laktam, nem panelben, hanem Budán egy csendes utcában, ahol volt a háznak saját kertje. A gyerekkoromba sokat jártunk kirándulni, programokra. Nagyon jó volt a közlekedés, mert ugyan csendes mellékutca, de pár perc sétára volt a buszmegálló, az egyik busszal a Moszkva térre, a másikkal a Ferenciek terére tudtam menni, tehát központi helyekre. A férjemmel Pest mellett vettünk kertes házat. Nem mondom, hogy nem jó kiülni, grillezni vagy medencézni, a gyereknek is meg van a kertbe minden. De, nekünk munka mellett sok. Mindig van mit csinálni, pedig nincs veteményes, állandóan takarítok, mert az udvarról behozzuk a koszt, a füvet nyírni kell főleg, amikor ilyen idő van, hogy sokat esik, aztán süt a nap, ha egy hétvégét a férjem kihagy már elhanyagoltnak tűnik. A gyereknek hiába van minden a kertbe, inkább a közeli játszótérre járunk, mert egyedül nem olyan mókás a kertben játszani. Igaz hogy nem újépítésű ház, lehet ez is gond, meg az, hogy 10 órát dolgozunk mindketten naponta. Így sok. Én szerintem a mostani eszemmel sorházat választanék, kicsi udvarral. Én amíg társasházba laktam nem igen hallottam a szomszédokat, legalábbis nyaranta itt is előfordul, a nyitott ablakok miatt, hogy hallom a szomszédokat. Például tegnap is azt hallgattuk, ahogy a részeg szembe szomszéd üvöltözik a feleségével. Ők is a házba voltak, mi is, csak nyitva voltak az ablakok. Mindkettő mellett vannak érvek/ellenérvek, ezeket mérlegeljétek.
2014. aug. 12. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hol van a családi ház...

Hogyan tudtok munkába járni? Van óvoda, iskola? stb

2014. aug. 12. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 A kérdező kommentje:
19es, az ilyen "részletek" most teljesen lényegtelenek, csak maga a lakás-ház a kérdésem :)
2014. aug. 12. 09:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!