Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem rég költöztem barátomékhoz...

Nem rég költöztem barátomékhoz. Kb enni nem merek, szavam nem lehet. Mit csináljak? Költözzek?

Figyelt kérdés

Nem rég költöztem barátomékhoz. Rendesen fizetek 'lakbért', de enni alig merek. Most is csak reggel ettem. Barátomtól kb. minden nap megkapom, hogy nem otthon vagyok. Kb semmiben nem lehet szavam. Teljesen kivagyok már idegileg. Flusztrál ez az egész :( Mellesleg az anyjával se jövök ki túlzottan...

Szerintetek is költözzek?


2014. aug. 11. 19:56
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom mennyit fizetsz, de annyiért + plusz egy kicsiért adnak ki szobát. közösségi oldalon keress, albis csoportokban, rengetegen keresnek szobatársat!!!!!
2014. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el albérletbe. Ott is ugyanúgy fizetned kéne, sőt, még enni is ehetnél. Ez nem játék, egy ilyen közeg hamar tönkretehet és egy roncsot csinálhat belőled. A helyedben a barátodat is dobnám, mert úgy látszik, élvezi, hogy uralkodhat rajtad és te szenvedsz, az ilyen meg nem szeret, csak azt mondja.
2014. aug. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Minek jöttél vele össze, ha ennyire tapló?
2014. aug. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Vegyél ki szobát,vagy valami olcsó kisebb albérletet ha már így is fízetsz,akkor gondolom arra is lenne valamennyi pénzed.Ez nem normális dolog,hogy ilyet mond neked hogy nem otthon vagy.Költözz ez tőle,az önbizalmadnak sem tesz jót.Szerintem minnél elöbb keress valami olcsóbb lakást,esetleg szobtá,valami lány baráttal,de akár egyedül is.
2014. aug. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
elköltöztél már?
2014. aug. 25. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!