Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor költözzek oda vagy...

Most akkor költözzek oda vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg albérletben élünk, de viszont neki van

egy kertes háza és szeretné ha odaköltöznénk. Én nem

rajongok az ötletért mivel az egy lepukkant kis lyuk. Ezer

éves tető, ablakok stb. Felújítani nincs pénzünk. Mit tanácsoltok?



2013. júl. 14. 06:56
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:

Kölcsönt nem tudtok kérni? (Nem a banktól).

És akkora részletekbe fizetnétek ki, mint most az albérlet. Anyagilag ugyanaz.

2013. júl. 14. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Kitől? Neki csak az apja él nekem meg csak az anyám.
2013. júl. 14. 07:25
 3/35 anonim ***** válasza:
Akkor nem költöznék addig. Esetleg jövő tavasszal és akkor amit albira szánnátok pénzt azt a házra költenétek. Addig is amit lehet tegyétek félre. Ha nem ázik be és a víz bent van a házba akkor nyáron sztem teljesen lakható, nekünk is olyan van.
2013. júl. 14. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
A párom nagyon költözni akar, de én nem akarok egy putriba menni. A jövőben sajnos nem fog változni aza anyagi helyzetünk.
2013. júl. 14. 07:41
 5/35 anonim ***** válasza:
100%
Az sem megoldás, hogy van egy házatok, amit nem lakik senki és folyamatosan romlik az állapota, ti meg albérletre költitek el azt a pénzt, amit felújításra lehetne szánni, ha félreteszitek, ráadásul a kertben sok mindent meg tudnátok termelni, ami szintén spórolás lenne, ha nem kell megvenni.
2013. júl. 14. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
A leglogikusabb megoldás valóban az, amit előttem is írtak már, hogy egy darabig kibírod a "putrit", de az albi pénzt pedig félre teszitek, és a házra költitek. Ha ügyes a párod, 2-3 év alatt szépen ki lehet csinosítani. Gondolj a jövőre is, ne járj úgy, hogy 10 év múlva azon bánkódtok, hogy azóta már milyen szép lehetne a házatok, és még mindig egy albérletben küszködtök.
2013. júl. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:
2-3 év? Addig lakjam egy lepusztúlt házban? Én nem ehez vagyok szokva.
2013. júl. 14. 08:09
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

Akkor egész életedben albérletben akarsz lakni? Én inkább laknék egy putriban ami a sajátom, de ha csak havi 20-ból is, de tudom újítani, mint egy szépben ami sose lehet az enyém.

24/N

2013. júl. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sincs egy olyan házra költeni ami nem az enyém hanem a páromé. Valahogy le kellene beszélnem a páromat a költözésről.
2013. júl. 14. 08:19
 10/35 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg a párodat kellene RÓLAD lebeszélni!
2013. júl. 14. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!