Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor költözzek oda vagy...

Most akkor költözzek oda vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg albérletben élünk, de viszont neki van

egy kertes háza és szeretné ha odaköltöznénk. Én nem

rajongok az ötletért mivel az egy lepukkant kis lyuk. Ezer

éves tető, ablakok stb. Felújítani nincs pénzünk. Mit tanácsoltok?



2013. júl. 14. 06:56
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:
Megtudunk élni mert ha a párom dolgozik akkor naponta 10000 forintot hoz haza de ez csak nyáron van így.
2013. júl. 14. 09:40
 22/35 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
52%
jajj te vagy az, akinek a párja elvárja, hogy főzzön, meg tegyen a kedvére az ágyban, és szerinted nem igazságos, mert ő csak idénymunkás?
2013. júl. 14. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező, ilyen hozzáállással sosem fogsz megszabadulni a kölcsöntől, sosem lesz semmid...
2013. júl. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Lakatos Nintendó: Mi van???
2013. júl. 14. 10:03
 25/35 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
24%
jajj nem, akkor te csak egy másik setét ember vagy
2013. júl. 14. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Azok a fránya igények :)))

Egy "barátom" jut rólad eszembe, akivel egy buliban ismerkedtem meg. Kinn voltam külföldön, így csak írogattunk sokáig. Egyszer írtam neki, hogy vettem kocsit, úgy örülök neki. Majd eljött az új találkozás napja. Meghívott hozzá. Megbeszéltünk egy helyet, hol fogunk találkozni. Egyből kiakadt, hogy "jaj, Te nem új kocsit vettél?" Kissé megbántódtam, mert a használt kocsiért is 1mill. 200 ezret adtam, és igazából büszke is voltam rá, hogy meg tudtam venni. Viszont mikor oda értünk hozzá, egy lepukkant házban lakott, fával fűtött kandallóban, nem volt központi fűtés sem. A fürdőben penészes falak, kosz, mocsok mindenhol. Majd kiderült, hogy az anyjából él. Na, és egy ilyen fikázta a kocsimat (neki nincs kocsija se), fikázta, hogy "csak 44 m2-es a lakásod?" Hát, igen, de gyönyörű, felújított, új bútor, új ablakok. Az i-re a pontot az tette fel, hogy a nagy igényei ellenére is anyjából él, akinek van saját kis boltja, és maga is küszködik. Hát, ő nem ül be az én "sz@r" kocsimba, ő nem költözne egy 44 m2-es "lyukba". Gyorsan szakítottam is vele, még mielőtt elkezdődött volna köztünk valami.

2013. júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:
Én inkább egy albérletben lakom vagy anyámnál mint abban a görényjukban.
2013. júl. 14. 10:17
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk így ahogy éltek, a párod nem dolgozik, te meg tele hitellel...lehet én sem mennék, de a naplopó pasit is hagynám a fenébe. Ha nem felhúz, hanem le, akkor már inkább egyedül.
2013. júl. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
70%
"Nem ehhez vagyok szokva" Úgy beszélsz basszus mintha a rózsadombi kastélyodból akarnának kihurcolni. Azért az albérlet se maga a megtestesült luxus! Gondolom az se 400 nm2 aranyozott padlóval.
2013. júl. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nem de nem is egy roskadozó viskó.

A párom DOLGOZIK! De nekem ő így megfelel és nem érdekel, hogy mit gondoltok róla.

2013. júl. 14. 10:28
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!