Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor költözzek oda vagy...

Most akkor költözzek oda vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg albérletben élünk, de viszont neki van

egy kertes háza és szeretné ha odaköltöznénk. Én nem

rajongok az ötletért mivel az egy lepukkant kis lyuk. Ezer

éves tető, ablakok stb. Felújítani nincs pénzünk. Mit tanácsoltok?



2013. júl. 14. 06:56
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Lyuk
2013. júl. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:

...A párom meg csak hébe-hóba dolgozik.....

A hébe-hóba az számomra nem azt jelenti, hogy dolgozik!

2013. júl. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:
Nekem igen, és jobban élünk így mintha rendes, bejelentett munkahelye lenne.
2013. júl. 14. 12:24
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem is az a ratyi viskó a lényeg, hanem, hogy hogyan tudnál kikászálódni a problémákból, a hitelekből, hogyan tudnátok közelebb kerülni ahhoz a megoldáshoz, hogy egyszer saját otthonotok legyen. Albérletben lakni lehet pár évig, de hosszútávon kidobott pénz az ablakon. Én is egyszer kiadtam a lakásomat, és a rezsin felül 25 ezret kértem. Évente az 300 ezer Ft. Abból már bőven megvannak az új ablakok. 5 év alatt az új tető.. Legalábbis annyira rendbe lehetne szedni, hogy eladható lehessen. De ha nem léptek semmit, 5 év múlva se pénzed, se házad, semmid nem lesz. Az 5 év pedig úgy elrohan, hogy észre sem veszed. Nem bántani akarlak, de ezeken a dolgokon is el kéne gondolkodni. Anyu sem lesz mindig, nem lehet várni az örökségre sem, milyen élet az ilyen? Aztán majd jönnek a gyerekek. Albérletben akarod leélni az életed? Tudom, hogy nehéz elkezdeni, de mindennek ára van.
2013. júl. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 A kérdező kommentje:
Ha fizetem a hitelt akkor nem lesz miből éljek. De ti ezt úgysem értitek milyen szegénynek lenni.
2013. júl. 14. 17:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!