Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor költözzek oda vagy...

Most akkor költözzek oda vagy mi legyen?

Figyelt kérdés

A párommal jelenleg albérletben élünk, de viszont neki van

egy kertes háza és szeretné ha odaköltöznénk. Én nem

rajongok az ötletért mivel az egy lepukkant kis lyuk. Ezer

éves tető, ablakok stb. Felújítani nincs pénzünk. Mit tanácsoltok?



2013. júl. 14. 06:56
1 2 3 4
 11/35 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
68%
Nyah, újabb pénzéhes bige....
2013. júl. 14. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Hát attól függ, hogy mennyire van rossz állapotban. Mert lehet, hogy ami neked egy lepukkant kis lyuk, az nekünk még elfogadható állapotban lévő régi ház. Nem mindegy.
2013. júl. 14. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
74%
szerintem csavard el egy gazdag üzletember fejét, csináltasd fel magad, fenyegesd meg, és akkor soha többé nem lesz olyan gondod, hogy mekkora kis szarcsi helyen kell lakjál... és még segíííjt is kapsz
2013. júl. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
22%

vedd rá, h adja el, és vegyetek az árából egy olyat, ami mindkettőtöknek tetszik.

nem kell albira sem költeni, és szép lakásban élhetsz.

2013. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%

10-es, nálad a pont!

Kérdező, arra nem gondoltál, hogy az albérlet kidobott pénz az ablakon? Amit ráköltötök, azt lehetne apránként a ház felújítására költeni.

Bár nekem lenne egy lepukkant házam, nem albérletben élnék, tuti...de sajnos nincs...még ha lepukkant is, de az enyém lenne.

2013. júl. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:
A ház egy szoba, konyha, fürdőszoba. Az ablakok és a tető rossz. Kellene legalább egymillió forint a felújításra, hogy beköltözhessünk annyi pénzünk nincs. Amúgy nem vagyok pénzéhes.
2013. júl. 14. 08:56
 17/35 anonim ***** válasza:
50%
Folyószámlahitel? Az nem visszafizethetlenül sok, hisz a fizu meghatározott arányában van, és nincs havi törlesztő sem. Egy 400.000 összejöhet kettőtöknek simán, aztán a legfontosabb, tető csak meglesz belőle, az ablak meg ráér, az albipénzből meg havonta csökkenthetitek a hitel összegét.
2013. júl. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Nekem nem adnak hitelt mert a meglévőket sem tudom fizetni. A párom meg csak hébe-hóba dolgozik.
2013. júl. 14. 09:20
 19/35 Lakatos Nintendó Pik ***** válasza:
68%
jaaaaaaaaaa, nem dolgozik az ember, te meg eleve hiteles vagy....
2013. júl. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Jahh, az más..így nem lehet megélni, de igények azért vannak....
2013. júl. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!