Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan költözzek el?

Hogyan költözzek el?

Figyelt kérdés
A szép szó nem használna az anyámnál...állandóan azt hiszi hogy neki van igaza, saját véleményem nem is lehet. Soha nem jó neki semmi és ezt mindenre kell érteni. Ha főztem kritizálta már nem főzök ez sem jó. Mosni sem enged mert szerinte ahhoz is szerencsétlen vagyok. Nem lehet azt mondanom hogy elköltözöm, képes volna megverni ezért arra gondoltam hogy elszökök. Fogom a kutyámat kocsiba ülök és vissza sem nézek ami fáj de az jobban hogy meg aláz amikor neki ahhoz van kedve. Különösen ha rossz idő van :[
2013. dec. 20. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? az autó a tied?

van munkahelyed? tanulsz?


egy kicsit több infót

2013. dec. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha van hova menned, és anyagilag is tudsz függetlenedni, akkor pakolj össze, és menj. Átérzem a helyzeted...
2013. dec. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt fontos lenne tudni, hogy mennyi idős vagy.

De az biztos, hogy ha így marad hosszú időre, akkor tényleg beléd fogja nevelni, hogy semmit nem csinálsz jól, szép lassan tönkreteszi az önbecsülésed. Valószínűleg fájdalmas lesz, a veszekedés elkerülhetetlen, de ezt végig kell csinálni, különben egy életen át önértékelési problémáid lesznek.

A saját érdekedben menned kell.

2013. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azt hová szöksz el? a híd alá?...nem volna egyszerűbb az asztalra csapni,és szépen kiteregetni a szennyes kosarat,minthogy gyáva légy?gondolom felnőtt nő vagy már...állj ki magadért,és ne hagyd hogy úgy kezeljenek mint egy ovodást :D
2013. dec. 20. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!