Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom velem is törődjön?

Figyelt kérdés

Páromnak van négy gyereke, 23, 19, 17 és 5 évesek.

Ma is elvitte őket a vadasparkba, de engem meg sem kérdezett, hogy megyek -e. Szinte minden idejét velük töltik, hetente többször is elmegy hozzájuk. Ha szólok akkor csak ordibál.

Mit tegyek?


2014. aug. 8. 19:54
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is gyűlölnélek a helyükben. 19L
2014. aug. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 A kérdező kommentje:

25 éves vagyok.

Engem sosem vittek a szüleim sehová mert sosem volt pénzünk.

Azt megértem, hogy az öt évest elviszi vadasparkba stb, de a nagyokat miért kell?

Ma is ezen vesztünk össze. Fogadni mernék, hogy most is náluk van.

2014. aug. 8. 20:30
 13/30 anonim ***** válasza:
86%
Így jártál. Kellett neked egy nálad jóval idősebb pótpapával keféltetni magad.
2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
98%

Hat ezt benezted. :-D

Apa hamarosan pucol vissza, mar ha a zasszony engedi. :-D

2014. aug. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, a legnagyobb jóindulattal mondom, hogy soha, de soha ne merj gyereket szülni! Nagyon sajnálni fogom azt, akinek te leszel az anyja :(
2014. aug. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
98%

A legjobb úton haladsz afelé, hogy a pasit visszaüldözd a családjához. Szerintem ő már megbánta, hogy mindent feladott miattad, kérdés, hogy a felesége visszafogadná-e.

Biztos izgalmas lehetett egy 25 évessel kalandba keverednie, de a családot nem pótolhatod, és ha ennyire nem vagy kompromisszum kész, nem sokáig lesz veled. Az újdonság varázsa elmúlt, mit tudsz nyújtani neki ezen kívül?

2014. aug. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
68%
25 éves vagy? Akkor még jobban gyűlölnélek, te jó Isten, te buta, ostoba kis liba. 19L
2014. aug. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
95%
Törődik a gyerekeivel, nehogy egy jóval idősebb családos apa/anyapótlék mellett kössenek ki.
2014. aug. 8. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
24%

"Én is gyűlölnélek a helyükben. 19L"


Az apád talán egy báb, akit bárki elráncigálhat a családjától, ha akarja?

2014. aug. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
96%

25 vagy? ezzel nem is lenne semmi gond, ha lenne agyad. Baromira "gyerekesen" gondolkozol, de rossz kifejezés, mert ezzel szegény gyerekeket bántom meg :)

Szerintem ha így állsz a dolgokhoz, még most szállj ki a párod és a gyerekei életéből, hidd el mindenkinek jobb lesz így!


24/N

2014. aug. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!