Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy a párom...

Mit tegyek, hogy a párom velem is törődjön?

Figyelt kérdés

Páromnak van négy gyereke, 23, 19, 17 és 5 évesek.

Ma is elvitte őket a vadasparkba, de engem meg sem kérdezett, hogy megyek -e. Szinte minden idejét velük töltik, hetente többször is elmegy hozzájuk. Ha szólok akkor csak ordibál.

Mit tegyek?


2014. aug. 8. 19:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
91%
Akkor talán nem a párod, hanem apa.
2014. aug. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem gondolkodj el, ha ennyire se fontos, hogy bevonjon az életükbe, hogy te is részt vegyél a programokon, akkor a helyedben átgondolnám, hogy vele akarok e maradni.
2014. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

Van bármi előzménye annak, hogy nem hív? Utasítottad már el meghívását ilyen közös programokra? Találkoztál már a gyerekeivel? Milyen velük a kapcsolatod?


Egyébként mondtad már neki valaha, hogy mi a problémád?

2014. aug. 8. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:

"Páromnak van négy gyereke, 23, 19, 17 és 5 évesek."

"Szinte minden idejét velük töltik, hetente többször is elmegy hozzájuk."


Ha apukát választasz magadnak társul, főleg 4 gyerekkel, akkor benne van a pakliban, hogy a kevés szabadidején osztoznod kell, ráadásul a te esetedben mindjárt 4 fővel.


"Ma is elvitte őket a vadasparkba, de engem meg sem kérdezett, hogy megyek -e."

"Ha szólok akkor csak ordibál."


Ez viszont elég gáz.

Szerintem a szíved mélyén te is tudod, hogy mennyit jelentesz neki.


"Mit tegyek?"


A kérdésed alapján jóval fiatalabb lehetsz a párodnál. (kb. 45 évesnek gondolnám a pasit, téged meg huszonévesnek).

Ha közel annyi idős lennél, akkor már lenne annyi élettapasztalatod, hogy ezt ne kérdezd meg.

Ha nem akarod tovább alázni magadat, akkor gyorsan és elegánsan dobd ki a pasit, és keress olyat, aki nem sajnálja rád az idejét. Nem hiszem, hogy boldog vagy vele, és szerintem nem is leszel soha.

2014. aug. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
A gyerekei utálnak engem, mert miattam hagyta el az anyjukat. Egyébbként is, minek kell ekkora gyerekeket programokra vinni?
2014. aug. 8. 20:19
 6/30 anonim ***** válasza:
71%

Azért kell programokra vinni, mert az apjuk.

AZ 5 éves még kicsi, a nagyobbak meg már megérthetnék, hogy nem azért van veled, mert erőszakkal elraboltad, hanem mert a szüleik között nem működött a házasság.

2014. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, értem én, hogy nincs gyereked, no de szüleid sem voltak soha? Én 20 éves vagyok, mégis nagyon szívesen megyek a szüleimmel akármilyen programra, mert szeretem őket, szívesen töltök velük időt. Nagyon sajnálatos, hogy ez neked nem jut el az agyadig, és leginkább az a szomorú, hogy egy négy gyermekes apa egy ilyen buta nőt fogott ki magának. Remélem előadod ezt a hisztit neki is, és akkor majd rájön, hogy nem vagy megfelelő párja.
2014. aug. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

A utolsó hozzászólásod alapján úgy gondolom, hogy ez kamu kérdés. Nem hiszem el, hogy valaki így gondolkodik.


Minek vigye őket programra? Mert az apjuk, és törődik velük. Ha igaz lenne, és tényleg miattad hagyta el őket, ők utálnak és veled ordibál, akkor ez azt jelenti, hogy megbánta a döntéség. De írd már meg légy szíves, hány éves vagy.

2014. aug. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
74%

Drágám, ki mint veti ágyát, úgy alussza álmát! Te akartál négy gyerekes pasit magadnak, te csaltad el az anyjuktól, hát akkor idd is meg a levét. Egészségedre.


Pár a hangnemből ítélve nekem kamu kérdésnek tűnik.

2014. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
döntését
2014. aug. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!