Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csinaljak, hogy apu...

Mit csinaljak, hogy apu "törődjön" velem?

Figyelt kérdés
17 vagyok,anyu és apu 13 éve elváltak.Elejében apu nem is akart jönni értem,hogy lásson,csak én a földhöz vagdostam magam,meg hisztériáztam,ezért hetente 1x eljött értem.Ez a mai napig is igy van,hogy hetente 1x jön értem(vasarnap).Én a mamammal élek,anyukam külföldön dolgozik.A mamameknak van pénzuk,de nekem nem adnak annyitt ,amennyi elég lenne,uzsira,betétre stb.Rengetegszer kérek aputol pénzt,hogy adjon,hogy meg tudjak lenni,de olyankor vagy nem veszi fel a telt,vagy pedig kiszurja a szemem 500ftal,vagy 800al,amivel nem sokra mék,mindig azt mondja,hogy nincs pénze,alig tud meg élni.Van tesom is ,féltesom 11éves,eddig miatta nem léptem,hogy az a "kevés"pénz rálegyen költve,viszont minden vasarnap,ha elmegyek,rengeteg alkohol van,üditő,csipsz,sütkéreznek.Nem igaz,hogy az egyik üditő árát nem tudja ide adni.Most nem rég apukám vett uj autot,méhütőt,butorokat,de nekem azt mondja nincs pénze es nem tud adni.Én jobban szeretem apukám ,mint bárkit,de a mamam szerint nem kene mennem hozza többé,de nem birom ki.Régebben belett perelve,akkor egy kis ideig fizetett valamennyitt nem sokat,mostmár azt sem.
2012. okt. 12. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy nem pénzt kérsz, hanem azt amire szükséged van. Úgyse veszi meg?
2012. okt. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
26%
Szóval nem apád hiányzik, hanem csak pénz kell. Ha nekem lenne ilyen féreg kölköm én se foglalkoznék vele.
2012. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegénykém! Jól otthagyott mindenki a mamára... Anyud lelépett, apud is új családot alapitott és őrájuk költ inkább. Te egy régi kapcsolat hozománya vagy, jobb lenne nem is tudni rólad, dehát mégis vagy csak nem akar veled törődni senki. Tanulj sokat, hogy később majd jó munkád lehessen és barátok,igaz barátok, megértő társ után nézz majd, kezd kiépiteni a saját életedet és keresd meg azokat, akiknek nem vagy kolonc.
2012. okt. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, ez nem volt szép tőled. Biztosan nagyon hiányzik neki a család, csak nem gondolod, hogy nem! Egy ilyen elhagyott gyermeknek nincs joga ellátásra? Igenis hiányzik neki a pénz. Mert joga van ahhoz, hogy gondoskodjanak róla. Beleszülték a világba, ahol mindent a pénz mozgat és most senki nem akar vele törődni. Ha van családod, jó neked!
2012. okt. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

Kedves Nagylány!


Szereted Apukádat, nem pénzért jársz hozzá,és ez így természetes..

De mikor nyugodtan leülsz vele, és a feleségével beszélgetni,mond el neki, 17-évesen bizony szükséged van betétre, más női dolgokra. ( a nő megérti )

Talán közelítsd meg a "mostohát"..

Nálunk bevált...Férjem fia mindig hozzám jött...beszéljem

rá az apját, mikor mire kell pénz..Bejött!

Egy férfi különben sem tudja, egy 17 éves lánynak mennyi

mindenre van szüksége...

Minden jót !!

2012. okt. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#5: az utolsó előtti mondatodat meg se hallottam.
2012. okt. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

5. vagyok...


Mi sértőt írtam ???

Szerintem semmit, de nem ismerhetem mindenki lelkét....

Választ szeretnék....:) Köszi !

2012. okt. 13. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!