Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit csináljak ha...

Miért ilyen? Mit csináljak ha haza jön a munkából? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az évfordulónk a párommal(3 éve vagyunk együtt?nem sok idő de sok mindennel átmentünk együtt.Én túl vagyok egy váláson van egy kisfiam akit ö nevel 2 éves kora óta,van közös gyerekünk is.vettünk közösen házat stb...

Szóval tegnap nagyon vártam ,hogy haza érjen.Örültem is...kaptam szép meg lepit. Aztán neki álltunk a szokásos délutáni dolgoknak(erkélyt építjük épp)Jött az egyik haverja segíteni....Sajnos párom az utóbbi időben egyre többször a pohár fenekére néz,van szőlőnk így borunk is .Munka közben neki állt iszogatott.Így estére kiütötte magát.Én nagyon csalódott lettem,kicsit összebújós estét akartam,Ehelyett még este 8 kor falazott.Aztán a végére én voltam a hülye....Külön aludtunk csak hajnalba jött a szobánkba aludni.Persze bújni akart stb...de nekem nagyon szarul esett így nem foglalkoztam vele.reggel bocsánatot kért,mondta ,hogy szeret meg ne haragudjak.De ez nem ilyen egyszerű.Sokszor hallottam már ,hogy nem akart bunkó lenni stb....Tudom,hogy csak a pia miatt ilyen .De ha felhozom az alkoholos témát inkább ott hagy ,nem hajlandó ezt megbeszélni.De én ezt már így nem bírom 2 gyereket rendezni(5 éves és 15 hónapos,és az ö hülyeségét is mosolyogva viselni)egész nap csak sírok......szívem szerint elmennék,elhagynám.De nagyon szeretem !!!!27/N


2012. okt. 10. 11:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
59%
Egy váláson már túl vagy. 2 gyereked van. A párod szereti a te gyerekedet is, nemcsak a közöst. Van munkája, haladtok. Van barátja, akivel megiszik néhány kupa saját termésű bort munka közben. Te az este intim együttlétre vágytál, de mire eljött volna az ideje, ő nem volt a helyzet magaslatán. Ennyi. Nem látok problémát. Nem látok olyan okot, ami miatt sírnod kellene.
2012. okt. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%

Márpedig ha most nem állsz a sarkadra, ha most nem tudsz megálljt parancsolni neki, ill. ő most nem tudja elhagyni a piálást, akkor abba szépen-lassan de egészen belemerül annyira, hogy később már nem tud, nem akar, nem fog kimászni belőle.

Akkor viszont lehet, hogy már késő lesz a sarkadra állni. Most légy határozott, és vagy megváltozik, vagy most állítod választás elé. Fiatal vagy még ahhoz, hogy egy részeges férj oldalán éld végig az életedet, előbb-utóbb minden naposak lesznek a viták, veszekedések, és ugye ott vannak a gyermekeid is, abban a légkörben akarod felnevelni őket?

Mérlegelj, gondolkodj, és döntsd el, most leszel-e határozott vele szemben, vagy mi legyen hosszútávon az életeddel, az életetekkel.

2012. okt. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
36%
Én se látok semmit a dolgokban. Leírtad, hogy még este 8-kora napi munka után falazott. Erkélyt épített,hogy nektek jobb legyen. A pohár fenekére nézett ugyan, de miért akkora hatalmas nagy baj ez? Folyamatosan persze gáz, de ez esetben inkább azt érzem, hogy az évforduló miatt fájt neked annyira.
2012. okt. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem a pár pohárral van bajom,hanem hogy mostanában nem volt olyan hétvége hogy józan lett volna,nincs olyan hét ,hogy nem lenne piálás.....
2012. okt. 10. 11:58
 5/13 A kérdező kommentje:

igen az évforduló miatt is fáj annyira...persze mi nők mindig máshogy gondoljuk.....

de mit kezdjek vele?béküljek ki vele rögtön?Tegyek úgy mintha semmi se történt volna?Mintha minden okés lenne?Vagy duzzogjak???

2012. okt. 10. 12:05
 6/13 anonim ***** válasza:

2-es vagyok!

Erről beszéltem: először csak nincs olyan hét, később már nincs olyan nap, ez azért veszélyes, mert mint írod, vagy saját szőlő és saját készítésű bor is.

Nekünk sem szőlő, sem bor nem termett, ezért egy idő után naponta vitte a pénzt a konyhába, és 13 évig igérgette, hogy abba-hagyja.

Annyi idő után rájöttem, hogy hiába várok, kutyából nem lesz szalonna!

2012. okt. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6-os vagyok!

Bocsi: = naponta vitte a pénzt a kocsmába, nem a konyhába!

2012. okt. 10. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében a piáról van szó és ez kemény dolog. Nem sokan tudják abbahagyni és nem sokan akarják. A párod úgy tánik az utóbbiak táborát népesíti.

Nem kétlem hogy szeret. Engem is szeretett apám, de a piát jobban és válaszott, nem láttam több évig mielőtt meghalt.

Mond el neki hogy fáj ez neked és jobnak látnád ha a családja kedvéért abbahagyná, mert ez rajta kívűl senkinek sem jó!

2012. okt. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ne duzzogj, mert akkor pláne vigasztalásért fog az italhoz nyúlni. Viselkedj normálisan, nem kell jópofizni. Azt írtad, hogy sok mindenen keresztül mentetek már együtt. Ezt is megfogjátok oldani. Nincs itt még veszve semmi. Lehet, kicsit túlhajszolt a párod is és az italtól tud ellazulni. Ne aggódj feleslegesen. Minden rendben lesz. Minden házasságban vannak nehezebb időszakok, de elmúlnak. Lazíts!
2012. okt. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem duzzogtam,igazából nem vagyok olyan fajta ,hogy sokáig tudjak rá haragudni vagy bárkire is....főleg nem rá.Miután haza jött először kerültük egymást.Majd segítettem neki tölteni földel a teraszt,így kicsit "ellazultunk".szerencsémre jött az eső így be mentünk,vacsiztunk,játszottunk a kicsikkel. Nagyából megbeszéltük a dolgokat.tudja ,hogy engem mi bánt és ez az alkohol.Meg hogy egy őstulok volt ..Utálom bármilyen formában(sör,bor stb...)Lehet gyerek korom miatt,sajna apám alkoholista volt.
2012. okt. 11. 09:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!