Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen? Mit csináljak ha...

Miért ilyen? Mit csináljak ha haza jön a munkából? Hogy viselkedjek vele?

Figyelt kérdés

Tegnap volt az évfordulónk a párommal(3 éve vagyunk együtt?nem sok idő de sok mindennel átmentünk együtt.Én túl vagyok egy váláson van egy kisfiam akit ö nevel 2 éves kora óta,van közös gyerekünk is.vettünk közösen házat stb...

Szóval tegnap nagyon vártam ,hogy haza érjen.Örültem is...kaptam szép meg lepit. Aztán neki álltunk a szokásos délutáni dolgoknak(erkélyt építjük épp)Jött az egyik haverja segíteni....Sajnos párom az utóbbi időben egyre többször a pohár fenekére néz,van szőlőnk így borunk is .Munka közben neki állt iszogatott.Így estére kiütötte magát.Én nagyon csalódott lettem,kicsit összebújós estét akartam,Ehelyett még este 8 kor falazott.Aztán a végére én voltam a hülye....Külön aludtunk csak hajnalba jött a szobánkba aludni.Persze bújni akart stb...de nekem nagyon szarul esett így nem foglalkoztam vele.reggel bocsánatot kért,mondta ,hogy szeret meg ne haragudjak.De ez nem ilyen egyszerű.Sokszor hallottam már ,hogy nem akart bunkó lenni stb....Tudom,hogy csak a pia miatt ilyen .De ha felhozom az alkoholos témát inkább ott hagy ,nem hajlandó ezt megbeszélni.De én ezt már így nem bírom 2 gyereket rendezni(5 éves és 15 hónapos,és az ö hülyeségét is mosolyogva viselni)egész nap csak sírok......szívem szerint elmennék,elhagynám.De nagyon szeretem !!!!27/N


2012. okt. 10. 11:26
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
48%
Érthető az aggodalmad, főleg, hogy vannak tapasztalataid. Jóleső érzéssel olvastam, hogy segítettél neki a házkörüli teendőkben és nem a duzzogást választottad. Tudod, egy okos, talpraesett asszony- aki te is vagy, ahogy látom- nem fogja rögtön menekülőre, hanem kínál egy másik lehetőséget. Ha látja a férjed, hogy milyen jó békességben lenni veled, hidd el, hogy azt fogja választani és nem az italt. De egy kötekedős, duzzogós, házsártos asszony mellett talán mégis az ital az egyetlen vigasz. Jó egészséget kívánok az egész családodnak.
2012. okt. 11. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Úristen, tök véletlenül találtam rá erre a kérdésre kérdező.

Azóta eltelt 10 év, mi a helyzet?

2022. jan. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Remélem, az elmúlt 12 év során szakítottál. Alkoholistával soha nem kötjük össze az életünket!
jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!