Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? A nővéremnek...

Mit csináljak? A nővéremnek az okoz örömöt, hogy engem cseszeget.

Figyelt kérdés

Az egyik idegesítő szokása, hogy neki van vagy 2-3 szekrénnyi ruhája, az enyémeket hordja el, de amikor pl. meglátta, hogy befújtam a hajam az ilyen hajregeneráló vagy mit csináló cuccával, ami elvileg segít a töredezett hajvégeken, kitépte vagy egy maréknyi hajamat.

Aztán van, hogy azért tép meg, mert azt mondja, menjek el a géptől, én meg azt mondtam neki, hogy mindjárt, mert még valamit meg akartam nézni.

És sokszor hazugságokat mond rólam anyáméknak, akik ezt be is veszik és már mindenki utál a családban.

És amúgy nem csak anyámék előtt járat le, hanem az ismerősei előtt is. Amikor mondjuk uncsitesómék vagy valaki rokon, esetleg barátnője vagy a pasija nálunk van, olyan dolgokat mesél, amik meg se történtek, csak hogy engem hülyének állítson be. És emiatt megint azt hiszik a rokonaink túlnyomó többsége, hogy fogyatékos vagyok.

Még oldalakon keresztül tudnék mesélni, de nem hiszem, hogy bárki is kíváncsi lenne rá.

Mit tegyek? A szüleimmel már próbáltam beszélni, de mindig mindenért kiröhögnek vagy ordibálnak velem.

14l


2012. okt. 7. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Írj privit! Velem megbeszélheted, pont veled egyidős húgom van. :) 20/L
2012. okt. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Hogy mit csinálj? Ne add meg neki azt az örömöt, hogy szenvedni lásson. Legalább akkor tegyél úgy, hogy nagy ízben nem érdekel a hülyesége és a kitalációi, amikor ő is látja. Ha nem tud téged szívatni, mert lepattan rólad, akkor már nem is lesz olyan élvezetes. Addig meg hogy ki mit gondol rólad... Sovány vigasz, de az idő téged fog igazolni.
2012. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ívben, nem ízben :)
2012. okt. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Röhögd ki...és találj ki valamit róla, vagy hangosan kérdezed meg mindenki előtt, miért terjeszt rólad hülyeségeket, mert így előbb utobb diliházba kerül
2012. okt. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A bosszú semmi jóhoz nem vezet, csak ront a helyzeten.
2012. okt. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
akkor tűrjön csendben, mártírkodjon és legyen öngyilkos vagy önbizalomhiányos 5 év múlva. -.-
2012. okt. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6-osnak: Mér?! Álljon bosszút?! Öljék meg egymást, ezzel tegyenek tönkre egy családot?!
2012. okt. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Megpróbálom figyelmen kívül hagyni, de elég nehéz lesz.

2012. okt. 7. 18:59
 9/10 anonim ***** válasza:
Legyél okosabb.Vagy erősebb.Sajnos az ilyen másból nem tanul,csak abból,ha egyszer felülkerekednek rajta.
2012. okt. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is azt mondom neked csajszi,hogy MINDENKÉPP vágj vissza neki valahogy!

Szerintem se jó,ha elfojtod az indulataidat,mert az életben,még valószínű hogy fogsz ilyen helyzetbe kerülni.

Ha anyudék,vagy apudék nem hallgatnak rá,akkor intézkedj!

Viszont,a helyedben én még egyszer azért megpróbálnék hatni a szülőkre!

Pl:


Odamész hozzájuk,ha látod hogy alkalmas az idő,és bejelented,hogy beszélni szeretnél velük!

Elmondod,hogy a nővéred megtépett,kicsit rá is adhatsz,hogy ez neked nagyon fájt,mert egy marék hajad kitépte,meg szokott verni,és csináljanak valamit,mert ezt nem bírod tovább.Ráadásul rossz színben tüntet fel mások előtt,hazugságokat talál ki!

Ha te tényleg nem vagy ludas,nem hiszem hogy kinevetnének.

Ha meg igen,akkor nővérednek volt kire ütnie.

2012. okt. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!