Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak, hogy törődjön...

Adikov kérdése:

Mit csináljak, hogy törődjön velem?

Figyelt kérdés
Amióta az új barátjával van kb ha 20 percet "törődik velem". Amikor meg felhozom ellene ezt csak azzal tud visszavágni, hogy kamaszodok és belekötök mindenbe. Nekem kell vigyázni a palinak a gyerekére. Reggel le se szar de amikor felhívja a pali akkor már egyből jo kedve van ami még persze nem gond de amikor velem beszél akkor meg megint mindenbe beleköt. Egy akkora egy büdös paraszt az a csávó, pl.: reggel mikor jön fel sem hívja anyámat csak annyit ír neki hogy 'k' azaz kávét. Szerintem a szex miatt vannak együtt. Nem tudom hogy jött össze egy ilyen pöccsel.
2014. máj. 4. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Majd felebred, ha nem, hat akkor igy jart.
2014. máj. 4. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
72%
Èn odamennék anyához mikor legközelebb k-t ír. "Figyelj anya. Megtennéd hogy szó nélkül végighallgatsz most az egyszer? Mióta idejöttvaz a hapsi, teljesen megromlott a kapcsolatunk. Te persze nem vetted észre, mert el voltál foglalva, hogy kávét főzz annak a senkinek. Nem veszed észre hogy csak kihasznál, ugráltat?Ha meg nem bírod ki nélküle, akkor engem hagyjatok ki ebből, nem vagyok bébiszitter vállalat, hogy vigyázzak a gyerekeire! Nem tudom ki maga és hova tette az anyám, mert ő biztos nem játtszaná a csicskát egy ILYEN embernek!" A hapsinak meg tüntetőleg nem köszönnék, a gyerekeire többé nem vigyáznék. A kávéport vagymit elrejteném, meglátjuk ordibál e miatta, ha igen, talán anyádnak is megjön az esze.
2014. máj. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ahogyan a második válaszoló is leírta; próbálj meg beszélni vele. Legfőképpen azt hangsúlyozd neki, hogy úgy érzed, semmibe vesz és megromlott a kapcsolatotok. Higgadtan, de tényleg nagyon szépen értesd meg vele, hogy szeretnéd, ha ez nem így lenne. Mondd meg neki, hogy hiányoznak a vele kettesben töltött beszélgetések, a közös programok. (persze, csak ha régebben ilyen volt a kettőtök viszonya)

Nyugi, ha a barátjával tényleg csak a szex miatt vannak együtt, s ha elmondásod szerint egy bunkó személy, akkor nem kell sokáig elviselned. Idő után anyukád is meg fogja látni, milyen is az a férfi valójában, akivel együtt van.

Addig is kitartást!

2014. máj. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!