Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos, hogy röhögnek rajtam?

Jogos, hogy röhögnek rajtam?

Figyelt kérdés

Emetofóbiám van [link]

És ma hánytam, vagyis inkább csak öklendeztem, nem sok jött, na mindegy. Egyedül voltam itthon. Kétségbeesetten hívtam fel apát, hogy adja meg nagyim számát, hogy áthívjam mert nem bírom egyedül. Akinek ilyen baja van az tudja, hogy mennyire kegyetlen is ez. Átjött és kb. hülyének nézett, hogy már nem hiszi el, amit leművelek, most a hányásba még senki nem halt bele. (Ő meg gyakran a tömegbe, vonaton, buszon kap pánikrohamot szóval tudhatná és én mindig megértettem, de ő engem soha). Jó tudom, a hányásba még senki nem halt bele én mégis pánikolok ilyenkor. Aztán hazajött apa, bár ő felhívott, hogy kell-e a boltból ropi vagy valami, de mikor hazajött azért őis röhögött egyet, hogy mit leműveltem. Olyan rosszul esik, mert nem tehetek róla, próbálom leküzdeni de nem megy. 15L


2014. aug. 6. 00:37
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
12%
igen jogos egyszerű figyelem felkeltő hiszti nem fóbia
2014. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:

Hát, ha tudnád, hogy mit éreztem akkor:)

Felőlem lehetek lázas, fájhat a torkom, fejem, fogam, akármi csak ne hányjak így vagyok vele! Olyankor elkezdek remegni, szédülök, rosszul leszek igen néha rámjön a hiszti is. Utálom

2014. aug. 6. 00:45
 3/33 anonim ***** válasza:
34%

Menj el pszichologushoz.


Ha nincs problema, krealnak az emberek...

2014. aug. 6. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
33%
Meg kell ezzel küzdened egyedül. Tudom, miről beszélek, nekem haj -és szőrfóbiám van. Fejtetőn a haj oké, akármilyen hosszú, nem gáz. Arcszőrzet is oké. De a testszőrzet, és a kihullott haj... fésülködöm, és ha egy szál is megcsillan a fésűn, olyan érzésem van, mintha valaki ledugná az öklét a torkomon, és elkezdek öklendezésig köhögni. Meg ha élőben látok szőrt, mondjuk közel kerül hozzám valaki csupasz szőrös lábbal a buszon, akkor úgy érzem, belül üvöltök, mert menekülnék, de egy buszon nehezen lehet.
2014. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
44%

Hát, nekem is hisztinek tűnik, de megértelek, mert az én fóbiám is hisztinek tűnhet másoknak. Minden bogártól félek, a katicától is... Múltkor sétáltunk lent az utcán, láttam pár csótányt, és elkezdtem sikítani és szaladni. Szinte éreztem, ahogy másznak rajtam. :(

Nem jogos, de másnak tényleg szimpla hisztinek tűnik. :)

2014. aug. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:
tényleg ennyire semmiség lenne hányni?
2014. aug. 6. 00:57
 7/33 t_GaRami_a ***** válasza:
94%
Ha egyszer fóbia, akkor fóbia. Rendesen meg lett állapítva, hogy ez a bajod? Ha komoly és nem csak annyi van, hogy simán nem szereted, akkor a családodnak megértőbbnek kéne lennie.
2014. aug. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Hát elég komoly, bár dokinál még nem voltam vele, de tervezem. Mert olyankor teljesen kifordulok önmagamból és szörnyű az egész.
2014. aug. 6. 01:16
 9/33 anonim ***** válasza:
90%
na az első is megmutatta mennyit tud a dologról.... nem jogos. betegségen nem szabad röhögni....!!!
2014. aug. 6. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
92%

Jellemző a magyarok értelmi színvonalára, hogy hisztinek minősítenek mindenféle pszichés betegséget. (Lásd: depressziós vagy? Ugyan már, szedd össze magad, ne legyél már ilyen! Csak akkor kapcsolnak, ha az illető öngyilkos lesz. Vagy még akkor sem.)

Elkanyarodtam, de a lényeg, hogy bunkóság volt tőlük, hogy kiröhögtek. mellesleg: ha nem lenne betegség, csak "sima félelem", akkor is meg kellene érteniük. Az a lényeg, hogy neked rossz, félsz, kétségbe esel. Ez nem vicces!

2014. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!