Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögnek rajtam az utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögnek rajtam az utcán?

Figyelt kérdés
A nők. Elmegyek mellettük és vagy beszólnak valami olyat, hogy "úúúb.meg, hihi", vagy hallom, hogy kitör belőle a röhögés - pedig elég sűrűn van olyan, hogy senki nincs se vele, se körülötte rajtam kívül. Úgy gondolom, hogy normálisan öltözöm, viszonylag igényes is vagyok, nem bűzlök, nem állítom be magam díszb.zinak. A pofámmal nem tudok mit művelni, olyan amilyen, a járásom szintén. Alapvetően leszarom, hogy mi a véleményük az embereknek - ha a szemembe mondják. De ez már rohadt idegesítő... Mi lehet rajtam olyan, ami ennyire gáz?
2013. máj. 23. 22:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
mutass valamit magadról, őszinték leszünk
2013. máj. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Kimaradt az, hogy nem stírölöm őket, sőt, inkább elnézek másfelé.
2013. máj. 23. 22:10
 3/20 A kérdező kommentje:
csefy, ide képet biztos ki nem rakok, főleg, hogy 10 évente 1 készül rólam. Egy nő biztos meg fogja tudni mondani anélkül is, hogy mi a probléma, ha a külsővel kapcsolatos dolgokat leírtam.
2013. máj. 23. 22:11
 4/20 anonim ***** válasza:
biztosan party szemöldököd van xDxD
2013. máj. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
esetleg áll a farkad...?
2013. máj. 23. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

#3


Igen egy médium nő biztosan

2013. máj. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Alapvetően nincs baj a stílusoddal, az alapján amit leírtál, de más felé ne nézz el ha jönnek veled szemben az utcán, még b*zinak hisznek. Nincs megtiltva hogy rájuk nézz. De a legjobb, hogy ha rájuk sem hederítesz, így semmi bajuk nem lehet veled. Meg talán azért nevetnek, mert tetszel nekik ; )
2013. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
nagyon kiálló fog, nagyon-nagyon sűrű szemöldök, kancsalság, idétlen testtartás, vagy járás... nem tudom, pedig nő vagyok:) És azt gondolom ezek bármelyikén nagyon gáz navetni, de az emberek nem a jó indulatukról híresek. Nem tudom, de ha ez tényleg így van, és nem csak paranoiás vagy, akkor valami tényleg nagyon fura lehet rajtad.
2013. máj. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Ha állna, akkor sem látszana méretéből adódóan, de ez már nem ide tartozik... Nincs partiszemöldököm. Nem a pofámon kell keresni, mert szabályosan érzem, ahogy előtte végigmér (még ha csak fél szemmel is látom).
2013. máj. 23. 22:18
 10/20 anonim ***** válasza:
Már miért nevetnének azon hogy valaki tetszik nekik?
2013. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!