Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért röhögnek rajtam az utcán?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért röhögnek rajtam az utcán?

Figyelt kérdés
A nők. Elmegyek mellettük és vagy beszólnak valami olyat, hogy "úúúb.meg, hihi", vagy hallom, hogy kitör belőle a röhögés - pedig elég sűrűn van olyan, hogy senki nincs se vele, se körülötte rajtam kívül. Úgy gondolom, hogy normálisan öltözöm, viszonylag igényes is vagyok, nem bűzlök, nem állítom be magam díszb.zinak. A pofámmal nem tudok mit művelni, olyan amilyen, a járásom szintén. Alapvetően leszarom, hogy mi a véleményük az embereknek - ha a szemembe mondják. De ez már rohadt idegesítő... Mi lehet rajtam olyan, ami ennyire gáz?
2013. máj. 23. 22:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Velem pár hete csinálta ezt olyan 3-4 csaj, megláttak és elkezdtek nevetgélni, aztán újra megláttak, akkor is nevetgéltek.
2013. máj. 23. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Szóval akkor a testtartás. Nulla önbizalmam van, gondolom kiül rám, pedig próbálom kihúzni magam.
2013. máj. 23. 22:20
 13/20 anonim válasza:

Nem lehet, hogy csak te hiszed azt, hogy rajtad nevetnek?

N

2013. máj. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Igen, lehet a tartásod, járásod. Vagy a ruha nem áll jól rajtad. Fej nélküli kép? Olyan szívesen segítenék, de anélkül nem lehet. Kicsit lazíts, talán túl mereven jársz? vagy lógatod a kezed, olyan majomszerűen? Nem szűk a ruhád?
2013. máj. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
és még a farkad is kicsi, ba+
2013. máj. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Vékonyságom volt még az utolsó tippem, de mások is vékonyak, mégsem nevetnek rajtuk lépten-nyomon. Én viszont minden második emberből kiváltok valami hasonló reakciót. Ruhával próbálom elfedni a testi 'hibát', de figyelek rá, hogy ne álljon rajtam úgy a ruha, mint tehénen a gatya. Ha próbálom kihúzni magam folyamatosan, az merevnek tűnhet? De mit jelent egyáltalán lazán járni?


Ilyenkor nem tudom eldönteni, hogy ki az undorítóbb, én, akin röhögnek, vagy ők, akik röhögnek?


Képet esetleg privátban kérhet, aki nagyon szeretne segíteni, de egy kép van rólam, az is szar.

2013. máj. 23. 22:29
 17/20 A kérdező kommentje:
15, life is hard.
2013. máj. 23. 22:29
 18/20 anonim ***** válasza:
Igen, a vékonyságra én is gondoltam, most én is nagyon vékony vagyok, és az brutális, hogy mit csinálnak az emberek:( Én ráadásul nő vagyok, aki ha vékony, csakis anorexiás lehet... Ááá, naná, hogy ők az undorítóak, ne rágd magad! Sportolj egy kicsit, és egyél:)
2013. máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Nem tudom, miből fakad a vékonyságod, de ha emésztési zavarból, akkor együtt érzek. Ehetek én bármiből bármennyit...
2013. máj. 23. 22:34
 20/20 anonim ***** válasza:
Én sem tudok hízni...De szerintem ha kicsit megnyugodnál, és nem veszed ennyire lelkedre a dolgokat, még a hízás is menne. Nyugi!:)
2013. máj. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!