Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az ismerősömnek van egy 12 éves lánya akit a nevelőapja rendszeresen fogdosni szokott. Már rendőrségi ügy is van belőle. A nevelőapja alkoholista, az anyja meg tud ezekről a dolgokról de nem tesz semmit. A lány pedig nem mer semmit elmondani mert fél hogy a gyámügy elviszi. Félek, ha bejelenteném akkor esetleg bosszúból engem vádolnának meg olyanokkal amiket meg sem tettem. De azt sem akarom hogy a lányt esetleg megerőszakolja a nevelőapja. Mit tegyek?
2014. júl. 29. 18:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Akkor gondolom nagyjából egyidősek vagytok. Anyukádnak nem tudsz szólni, hogy beszélgessen el egy kicsit a lány anyukájával?


(Esetleg felvetheted neki, egy ideig nálatok lakhatnának, ha olyan a helyzetetek, hogy tudtok szorítani helyet 1-2 hónapra, amíg anyuka talál albérletet.)

2014. júl. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Én jóval idősebb vagyok nálla.Édesanyám nincs jóban az ő anyjával. sajnos hozzánk nem tudnak jönni mivel mi is egy másfél szobás albérletben lakunk.
2014. júl. 29. 19:20
 13/13 anonim ***** válasza:
Szia! Keresd fel ezt az oldalt, ott talán tudnak konkrét tanácsot adni: www.beszeljrola.hu
2014. júl. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!