Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság létezik...

Szerintetek manapság létezik őszinte, tiszta kapcsolat ahol nem lép félre senki?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de kb 100 párból hány léphet félre?
2014. júl. 29. 17:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik, de számot nem tudok mondani. Nehéz mások életébe belelátni.
2014. júl. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon kevés ilyen kapcsolat van :( Én kettőt biztosan tudok: a sajátom és a tesóméké. Tudom tudom mondhatja így is bárki, hogy honnan tudom, hogy a párom nem lép félre titokban? Kiszagolnám :P de nem is tudnánk félrelépni, mindketten lelkisek vagyunk ilyen szempontból és teljesen őszinték, lelkitársak, olvasunk egymás gondolatában. Kicsit több, mint 3 éve vagyunk együtt, bizony nekünk is volt durva hullámvölgyünk 2 éve, de akkor sem jutott volna eszünkbe félrelépni. Helyette inkább leültünk és ŐSZINTÉN megbeszéltünk tabu és félsz nélkül mindent, pedig nem volt könnyű kimondani minden gondolatunkat, de sikerült és azóta még őszintébbek lettünk és még vita is alig van :) ugyanez a helyzet tesómékkal, akik 10 éve vannak együtt. Példás kapcsolatuk van, ők a példaképeim kapcsolatilag és talán ezért jó az enyém is, mert nem csak rosszat látok/hallok :)


De véleményem szerint ritka az ilyen sajnos, és én 100-ból olyan mondjuk 80-ra tippelek. :( de pontos adatot soha nem fogunk megtudni, mivel úgy is lesz minimum 1 valaki aki még egy anoním kérdőívre se válaszolnának őszintén ezzel kapcsolatban.


26N

2014. júl. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
5 komoly párkapcsolatom volt a férjem előtt, ebből 3 megcsalt...Egy félrelépésem nekem is volt, a mai napig nagyon bánom(17 évesen csókolóztam egy másik fiúval), megtanultam a leckét, soha többet nem tettem, nem is fogom. Szeretem a férjemet, nagyon :) Kicsit ellaposodtunk, mindketten sokat dolgozunk, kb 0 az együtt eltöltött szabadidőnk, próbálom felrázni a dolgokat picit kettőnk közt. Össze tudnék szedni mást nagyon hamar, lenne izgalom, bizsergés, minden ami egy friss kapcsolatban szokott lenni. Viszont utána ugyanúgy jönne a megszokás, a bizsergés elmaradása...Akkor minek eldobni magam mellől azt az embert, aki feleségül vett, szeret, velem akar közös gyereket és életet, és aki elérte azt, hogy képes vagyok megbízni egy másik emberben életem során először? Sok ember(férfiak és nők is) nem gondolnak erre, hanem ha picit megfakult, akkor egy kósza k****c után néznek/szakítanak ahelyett, hogy megküzdenének a másikért...(Persze ha már mindkét fél menni akar, az egészen más dolog)
2014. júl. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Létezik, de 100 párból 80-nál az egyik vagy mindkét fél idővel félrelép. Régen azért nem volt ennyi hűtlenség... Volt, persze.. de ma már úgy váltogatják az emberek a párjukat, mint a zoknit. Ha valami nem tetszik, egyből jöhet a csere. Régen nem így volt...teljesen mindegy, hogy ennek milyen háttér okai voltak, mégsem fogták az első problémánál menekülőre a dolgot, sőt félre sem mertek (legalábbis a nők) annyira menni, mint manapság.


Mi 10 éve vagyunk együtt a férjemmel. Hűségesek vagyunk, azok is maradunk.

2014. júl. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 imrerobi válasza:
nem
2014. júl. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Arányokat tud valaki? Kik kacsingatnak sűrűbben félre, nők, vagy a férfiak?
2014. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
a nők, ugyanis az összes egy potenciális k**va
2014. júl. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!