Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem is tudom hová tegyem ezt...

Nem is tudom hová tegyem ezt a kérdést. Szóval létezik olyan hogy nem tudatos kihasználás?

Figyelt kérdés
Lehet az olyanokra haragudni akik nem szándékosan ártanak így? Vagy nem létezik ,és nagyon is tudatos ha ilyet tesz az ember, csak benne esetleg más formában tudatosul a tett (gyengeség, félelem, stb.)? Mert én most becsapva érzem magam ilyen téren.

2012. ápr. 9. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem létezik nem tudatos kihasználás... vagy ha igen akkor nagyon butának kell lenni ahhoz hogy ne vegyük észre magunkat. Mi történt veled hogy becsapva érzed magad?
2012. ápr. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik egy darabig ilyesmi,de egy idő után úgyis rájön az,aki kihasználja a másikat,akár tudatos,akár nem.És ott derül ki,hogy barát e.
2012. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hogy? Mi a kérdés? "Lehet az olyanokra haragudni akik nem szándékosan ártanak így?"
2012. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ember tudja szerintem mikor kihasznál valakit.
2012. ápr. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%
Én régebben nem tudtam, mert nekem ez volt a természetes viselkedés. Pl. gyerekkorodban nem sokat kell adnod, úgyis megkapsz mindent. Csak én így maradtam felnőtt koromra is. Pár éve világítottak rá a rokonaim, hogy úgy bánok mindenkivel mint más a papírzsepivel. Sokminden nem változott, csak annyi, hogy mostmár tudatában vagyok annak, hogy milyen vagyok. Aki nem akarja hogy kihasználják, az emberelje meg magát.
2012. ápr. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mert mindíg megtalálnak?
2012. ápr. 9. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!