Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi hogy...

Létezik olyan férfi hogy "férjnek való"?

Figyelt kérdés
Tini koromban a nagymenő, álompasik tetszettek, akikért minden lány oda volt. Erről beszélgettem a nővéremmel, és rájöttem hogy most már valahogy a "jófiúk" tetszenek, akik visszafogottabbak, ha nem is annyira jóképűek, de kedvesek, humorosak stb. És akkor azt mondta a tesóm hogy az a típus férjnek való. Tényleg ezt így ki lehet jelenteni?
2012. márc. 21. 23:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Az a férjnek való,akivel egymásra találtok és mindketten úgy érzitek,hogy teljesen összeilletek:)Szerintem mindegy,hogy jó vagy rossz fiú,vagy akármi,a lényeg,hogy fontos legyél neki és mindent megtegyetek egymásért.
2012. márc. 21. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%

hát, az én barátom tipikusan férjnek való. nagyon kedves, jóravaló, tanult gyerek, akkor sem csalna meg, ha egy vagon bombanővel lenne összezárva egy hétig.

néha kicsit uncsi, de alapvetően jól esik az a biztonság és szeretet, amit nyújtani tud.

2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
78%

Az én pasim tipikus rossz fiú, mozgalmas és pörgős mellette az élet. Pont annyira megbízhatatlan, mint amennyire szívdöglesztő. Tökéletesen alkalmatlan a "férj szerepre". Mivel még nem vágyok házasságra, családalapításra tökéletes számomra. Azonban, ha ez változna eszem ágában sem lenne ilyen férfi mellett leélni az életem, örökös aggódásban, félelemben hogy mikor csal meg. Állandóan figyelni, hogy fenn tartsam az érdeklődését különben lelép. Híznék 2 kilót már lenne 20 másik jelölt a helyemre. Folyamatos féltékenykedésben és megfelelni vágyásban stb.stb. Akkor már társra vágynék, megbízható, egyenrangú férfira. Akinek én és a családja a legfontosabb nem pedig saját maga.

Szerintem is vannak férjnek való és abszolút nem férjnek való férfiak. Egyetértek nővéreddel.

2012. márc. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
25%
Legutóbb a férjnek való kifejezést úgy hallottam valakitől, hogy olyan, aki nagy vonalakban megfelel, a többit meg úgy alakítod magadnak, ahogy akarod. Hát nem tetszett.
2012. márc. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%
Ez hülyeség. Azt hogy egy pasi jó férj akar-e lenni azt az dönti el hogy mit akar a nőtől, azaz egy "olyan" nő ki tudja hozni a szélcsapó, sármos pasikból is a "férjnekvalót". Ha valaki megtalálja azt a nőt akivel meg akarja osztani az életét, akkor jó férj lesz belőle, aki meg akkor sem képes változtatni az egyszerűen idióta.
2012. márc. 22. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
55%
Ja, létezik ilyen. Azok a balf@szok, akik a belüket is ki fogják dolgozni a következő pár cipődért, miközben te a kertésszel csinálod az első gyerek kistesóját... Egyébként csekkold a ShopStop 2 című filmet, ott eléggé konkrétan kitárgyalják a témakört.
2012. márc. 22. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
47%
Hiába férjnek való egy tisztességes,dolgos,családjáért mindent megtevő férfi,ha a nők többsége önző,nem feleségnek való. Aki csak "élni" akar,de a férjével nem sokat törődik. Csak arra kell a férfi,hogy jó életet biztosítson neki,csináljon gyereket,azután vagy eltűr mindent,vagy mehet,ahova akar.Ilyenkor természetesen mindig a férfi a hibás. A nők tökéletesek.
2012. márc. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
A férj az a pojáca,aki a gyerekekre vigyáz, amíg az asszony félrekefél...
2012. márc. 22. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
37%

Az én Vőlegényem férjnek való. :)

Megvan benne minden amire a legtöbb nő vágyik, gondoskodás, hűség, érzelmi biztonság, törődés.

Ha összezárnák 5 dögös modell, nagymellű csajjal tudom akkor sem csalna meg és ez nekem nagyon nagy piros pontot ér!

2012. márc. 22. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

És összesereglettek a komplett női nemben csalódott férjnek való pasik. :)

Nade uraim... nektek is jogotok és érdeketek is, hogy megismerjétek a nőt, mielőtt belezúgtok/elveszitek/gyereket csináltok neki. Nos, akkor miért nem teszitek?


A - férjnek való - párom mondta a következőt: "A világ megoszlott és nem feltétlenül nemek szerint." Hatalmas igazság van benne, messze túlmutat az idióta sztereotípiákon, miszerint minden nő k.rva és minden férfi érzéketlen tapló. Talán gondolkozzunk el ezen...


Természetesen vannak férjnek/feleségnek való emberek. Sajnos sokszor pont a nem megfelelő emberrel kötik össze az életüket, talán pont a nagy szívük miatt, ami kifejezetten káros, ha naivsággal párosul.

Nálunk a következő a felállás: én feleségnek való vagyok, a párom meg férjnek való. Mégsem unatkozom mellette. Humoros, jóképű, okos. Emellett megbízható, szeretetreméltó, megértő, önzetlen és figyelmes.


Attól, hogy ritka, még létezik. És attól, hogy ő ilyen, nem fogom kihasználni, sőt, még jobban megbecsülöm. Az ő fajtája nem terem minden bokorban.

2012. márc. 22. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!