Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb egy olyan férfi...

Vonzóbb egy olyan férfi akinek van autója?

Figyelt kérdés
Mármint ez jó pont? A tesómat azelőtt nem érdekelte hogy kinek mennyi pénze van, de pár hónapja összejött egy sráccal (24 éves) van autója, jó anyagi körülményei, de közben meg nekem nem szimpatikus. Szerintem nagyon nagyképű, de a tesóm meg teljesen oda van érte pedig azelőtt rühellte az ilyeneket. Hozza-viszi mindenhova, feszít mellette az autójában. Emiatt lehet?
2012. márc. 18. 15:19
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
75%
Miért zavar az téged ha a tesód odavan érte,és a srácnak kocsija van?Nem neked kell vele lenni:)
2012. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
79%

Ha lenne gyerekem és egyedülálló lennék, biztos, hogy plusz pont lenne az autó egy udvarlónál.


Egyébként vannak olyanok akiket a pénz vonz. Ha a tesód ettől boldog, ne törődj vele.

Egyszer úgyis pofára esik.

2012. márc. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
30%
nem tudom,nem ismerek olyan férfit akinek nincs kocsija
2012. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 bánomisén ***** válasza:
97%

Nem elképzelhető, hogy esetleg a srácba szeretett bele a tesód kocsitól függetlenül?

És téged ez miért zavar? Kényszerítenek, hogy mindenhova velük tarts? :-)

2012. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ milyen a lány.


engem kifejezetten taszit z a pasi akinek ilyen mutogatnivaló kocsija van.


Leirom miért.Egyetemistaként összekerültem egy sráccal,normális volt.Aztán anyuciék diplomaosztóra meglepték egy jobbfajta mutogatós csajozós kocival.Onnantól nagyképű arrogáns lett.Birtam egy ideig,aztán kitettem,annak ellenére hogy jó pár évig vele voltam. Már nem volt az az aranyos fiú akinek én voltam a legfontosabb,arrogáns bunkó lett kocsimániával.


Páromnak nincs kocsija,szülei itt laknak pár perc sétára,régi opelt ideadják bármikor,(bevásárolni pl),nem is tervez venni ilyen benzin ár mellett. Imádom hogy elvan kocsi nélkül,túrázunk,sétálunk nagyokat. Rajtam kivül neki csak egy mindennél fontosabb lesz,az pedig a gyerekünk majd amikor megszületik.

2012. márc. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell ilyen hülyeséget kérdezni?? Persze, hogy jó pont, kényelmesebb, gyorsabban el lehet jutni azért kocsival bárhova mint gyalog. Persze az, hogy van-e autója egy férfinak nem minősíti, de nem attól lesz jó ember de igen, jó pont.
2012. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
19%
Egy férfi akkor válik teljessé ha lesz autója.Ez olyan mint a nőknek a retikül.Hozzájuk tartozik.
2012. márc. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Vonzóbb nem lesz tőle a pasi, de persze hogy jó pont, ha van kocsija, bár ha kérdéses lenne, hogy akarok-e tőle valamit, ez nem billenti az igen felé.

Viszont ha olyan kocsija van, amit tipikusan mutogatás miatt szoktak venni, az visszataszító. Ha kifejezetten gazdag barátom lenne, akkor azt szeretném, ha olyan autóval járna, amiről ez nem ordít, máshogy el sem tudom képzelni.

2012. márc. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
71%
Én nő vagyok és egy 2005-ös Audi A6-osom van.És a férfiakat eléggé taszítja egy ilyen autó.Nem előnyös hogyha a nőnek van autója a férfinak meg nincs.
2012. márc. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
51%

Számomra nem.

Mert egyrészt, az a férfi, akit az autója tesz férfivá, nem is férfi.

Másrészt engem nem érint, hogy van-e autója, hisz az az övé. Én eddig is eljutottam A-ból B-be, ezután is el fogok.

24/L

2012. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!