Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb egy olyan férfi...

Vonzóbb egy olyan férfi akinek van autója?

Figyelt kérdés
Mármint ez jó pont? A tesómat azelőtt nem érdekelte hogy kinek mennyi pénze van, de pár hónapja összejött egy sráccal (24 éves) van autója, jó anyagi körülményei, de közben meg nekem nem szimpatikus. Szerintem nagyon nagyképű, de a tesóm meg teljesen oda van érte pedig azelőtt rühellte az ilyeneket. Hozza-viszi mindenhova, feszít mellette az autójában. Emiatt lehet?
2012. márc. 18. 15:19
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

# 19/20


Na nekem pont ezért nem kell kocsis pali, nekem sincs, nem is érdekel, a hasonlóság elve alapján, a pasimnak se legyen:)

2012. márc. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Nőtípustól függ. Nekem nem hátrány, ha van, de simán összejönnék olyannal is, akinek nincs-ha tudom, hogy mellette biztonságban haza tudok menni együtt egy éjszakába nyúló program után, hazakísérne stb. :).
2012. márc. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

mikor összejöttem a párommal én is feszítettem mellette a kocsijában, na nem azért mert olyan jó volt a kocsi, hanem azért mert a szerelmemmel lehettem akire nagyon büszke vagyok a mai napig


Autója akkor egy fehér ütött-kopott csörgős-csattogós, kilyukadt kipufogós, lada volt

2012. márc. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!