Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért vonzóbb egy férfi/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzóbb egy férfi/fiú ha nők veszik körül?

Figyelt kérdés
Miért van az, hogy ha egy férfi mondjuk női társaságban van, vagy esetleg megtudják más nők, hogy barátnőjeik valamelyikével volt kapcsolata, sokkal vonzóbbá válnak ? igaz ez? vagy csak én tapasztalom ?
2011. dec. 7. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Igaz.

Sima versenyszellem.

Bár engem inkább az vonz, hogy mit esznek rajta. Aztán ha megtudom, hogy semmi extrát, akkor már ugyanolyan, mint bárki.

Félreértés ne essék, ehhez nem kell játszadozni a pasassal, egyszerűen csak spectator mód :)

2011. dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mer a nők irigyek.
2011. dec. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert mar tudjak rola, hogy milyen, foleg a jo tulajdonsagait. Es a nok osztonosen gyavak, ezert miert fecsereljek az energiat egy szingli pasi megismeresere, sokkal kezenfekvobb es biztonsagosabb egy mar jol ismertet megszerezni. Az, hogy szeretik a kihivasokat meg ilyenek az egy nagy baromsag, mi ferfiak sokkal inkabb szeretjuk a kihivasokat, ok inkabb a biztonsagra mennek. Hidd el igyvan meg ha leis fognak szavazni (egyeseknek faj az igazsag), ez az alaptermeszetukbe van kodolva, egyszeru pszichologia.
2011. dec. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha valakire ragadnak a nő, akkor annak oka van. Tehát jó pasi.


35/F

2011. dec. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

osztom a véleményt. NEm azért mert gyávák vagyunk.. Én is ha látok egy szép lányt egy pasi mellett aki nem igazán illik a pasihoz akkor egyből az jut az eszembe hogy az a pasi tudhat valamit ha ilyen csajt meg tud tartani.vagy az apja :D

De visszafele is igaz amikor nekem párkapcsolatom volt akkor kaptam a legtöbb ajánlatot és bókot... Mikor épp foglalt vagyok. Szerintem az lehet az oka hogy ha valaki kiengyesúlyozott boldog párkapcsolatban van, nagyobb az önbizalma és ez inponál tudat alatt.

2011. dec. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy számomra baromira nem lesz vonzóbb attól egy pasi, hogy valamelyik barátőmmel járt előtte. Sőt ilyenkor csak akkor kezdek ilyen sráccal, ha megismerem, és tényleg megszeretem, egyébként tabu.


Másik kérdés, a női társaság. Ha ilyen rajongó, "bárcsakengemdugnameg"-tekintetű csajok között van, és látszik rajta, hogy nagyon élvezi a helyzetet, akkor nem. De ha csak azt látom, hogy ösztönösen keresik a társaságát a lányok (olyan hozzám hasonlónak tűnőek :D), akkor lehet benne vmi, mert biztonságban érzik magukat mellette, tudja, hogy kell és illik bánni és beszélni egy lánnyal, valószínűleg jó a humora és nem hímsoviniszta...

2012. márc. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!