Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzóbb egy olyan férfi...

Vonzóbb egy olyan férfi akinek van autója?

Figyelt kérdés
Mármint ez jó pont? A tesómat azelőtt nem érdekelte hogy kinek mennyi pénze van, de pár hónapja összejött egy sráccal (24 éves) van autója, jó anyagi körülményei, de közben meg nekem nem szimpatikus. Szerintem nagyon nagyképű, de a tesóm meg teljesen oda van érte pedig azelőtt rühellte az ilyeneket. Hozza-viszi mindenhova, feszít mellette az autójában. Emiatt lehet?
2012. márc. 18. 15:19
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
85%
Vonzóbb, ha tud mosogatni és pelenkázni...
2012. márc. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%
Tesód azért rühellte az ilyeneket, mert nem őt hajtották. Most, hogy van menő pasija, ő is menőnek érzi magát. Sok lány belefut ebbe.
2012. márc. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb fruska szemében igen. Azért nem nőt írok, mert az a korcsoport, akinél ez alapelvárás, tizenéves vagy húszasévei elején jár. Persze számító perszónák minden korcsoportban megtalálhatók a női nem tagjai közt, de ez a jellemző.

Azt nem tudhatom, tesód is egyenértékű lett-e velük, vagy csak egyszerűen megfogta valami abban a srácban, akinek történetesen van kocsija, illetve jó anyagi körülmények közt él.

2012. márc. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 yuda ***** válasza:
67%

Természettől fogva a nők biztonságot akarnak, és ezzel semmi gond nincs. Ha egy ffi-nek van egzisztenciája, azzal szerintem senkinek nem lehet problémája. Ha van lakása, autója, ezek látványosságok. Mutatnak egy bizonyos szintű anyagi helyzetet.

Lehet úgy szerezte, hogy örökölt, vagy jól fizető munkahelye van.

Legfontosabb a jó személyiség. legyen az a férfi becsületes, szorgalmas, szeresse a párját..stb, de persze hogy jó pont, ha ezek mellett egzisztenciája is van.

2012. márc. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
46%
mit érdekel, hogy a ribanc hugod kivel kavar, majd kellően pofáraejtik, meg kiforgatják a méltóságából aztán majd megjön a jobbik esze a kis hülyének. Te úgyse tudsz rá hatni ebben a helyzetben.
2012. márc. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
29%
Hát azért jobb kocsiba minden nő bekukkant, lehet mondani, hogy nem, de én nem ezt tapasztalom. Nekem van kocsim és örülök, hogy a páromnak is van.A családban minden férfi kocsi mániás volt, úgyhogy nekem kicsit összefügg a férfiassággal.
2012. márc. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
50%
Én rühellem az autókat, nem nagyon tudnék azonosulni egy ilyen kocsimániás illetővel. Volt már olyan barátom, akinek volt autója, annyi pluszt jelentett, hogy könnyebben eljutottunk ide-oda (már ha mentünk.) Mostani barátomnak nincs, és elárulom, ő eddig a legférfiasabb pasim, magasról teszek rá, hogy nincs neki kocsija. 21/L
2012. márc. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
17%
mi van veled féltékeny vagy a tesódra?
2012. márc. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
39%
Jaj, olyan álszentek vagytok, nem, igazatok van nem számít, sőt sátáni dolog. Hát szerintem pedig nem.Szerintem kocsi nélkül manapság minden sokkal nehezebb. Nem e szerint választanék párt, de őszintén, ha nekem van kocsim, miért ne állhatnék úgy hozzá, hogy a páromnak is legyen?Valószínűleg hasonló kvalitású embert szeretnék magam mellé. Na lehet megint lepontozni.
2012. márc. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

"Vonzóbb, ha tud mosogatni és pelenkázni..."


A válasz 100%-ban hasznos,ha kiegészitjük: egy nehéz nap után még megmaszirozni is képes. :)

2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!