Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan férfi hogy...

Létezik olyan férfi hogy "férjnek való"?

Figyelt kérdés
Tini koromban a nagymenő, álompasik tetszettek, akikért minden lány oda volt. Erről beszélgettem a nővéremmel, és rájöttem hogy most már valahogy a "jófiúk" tetszenek, akik visszafogottabbak, ha nem is annyira jóképűek, de kedvesek, humorosak stb. És akkor azt mondta a tesóm hogy az a típus férjnek való. Tényleg ezt így ki lehet jelenteni?
2012. márc. 21. 23:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Igen vannak tipikus férjnek való férfiak. Ők azok, akikkel a természet nem bánt olyan bőkezűen a külsőt illetően, de kedvesek, gondoskodók, családcentrikusak. A sármos bájgúnárokból sohasem lesz jó férj, mert el vannak kényeztetve, önteltek, beképzeltek, felületesek. Hogy a lányok többsége mégis az ő kegyeiket keresi? Mind úgy gondolja, hogy az ő esete más, a rossz dolgok csak mással fordulhatnak elő.
2012. márc. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
70%

off: én azért nem záratnám össze a vőlegényemet egy vagon bombázóval :)


de aranyosan naivak itt páran, hogy "sosem csalna meg". :)

2012. márc. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Olyannal eleve össze se jönnék,akiről tudom,hogy megcsalna.És amúgy "férjnek való" is lehet ilyen,csak látszólag rendes,de közben sunyi.Nem kell bedőlni a csúnya külsőnek és annak,hogy visszahúzódó.Hülyeség így általánosítani.De amúgy ha választanom kéne,akkor inkább egy csúnya,dagadt,ocsmány pasi,aki közben kedves és szeret,minthogy egy helyes,de undorító,agresszív kocshog,aki ver,közben a külvilágnak csak a jó oldalát mutatja.Ennyi erővel az emberek 90%-a idióta.Jól meg kell válogatni,hogy kivel kezdesz:)És szerencsére nem csak ez a 2 típus létezik:)
2012. márc. 22. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Sztem szubjektív, hogy kinek ki jó/való férjnek :). Viszont ha az általánosságokat nézzük, ezek ált. a hűségesebb típusok, akik ki fogják venni a részüket a gyereknevelésből, nem isszák-kártyázzák el a pénzt, meg lehet velük beszélni a problémákat, nem fognak az első szóra elhagyni és hatalmaskodni az ember fölött... és a legtöbb nőnek azért egy házasságban, főleg ha már van gyerek, ez a fontos.
2012. márc. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!