Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek manapság létezik...

Szerintetek manapság létezik őszinte, tiszta kapcsolat ahol nem lép félre senki?

Figyelt kérdés
Tudom hülye kérdés de kb 100 párból hány léphet félre?
2014. júl. 29. 17:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem olyan 75% hogy van félrelépés.
2014. júl. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
8%
Létezik, de egyre kevesebb. Minél hosszabb ideje van együtt a páros, annál nagyobb a kísértés az újra, a másra, a kalandra. Az, hogy megteszik-e, vagy sem, már emberi tartás, elhatározás, neveltetés és alkalom kérdése.
2014. júl. 29. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Régen és ma mi volt a különbség?Régen is volt ilyen ez egyértelmű,de ennyi nem mint most.Mi lehet az oka?
2014. júl. 29. 17:31
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen


De nagyon sokan félrelépnek

Szerintem 100 ból 40 tuti, bár saját statiszikám alapján kevesebb..de tudom, hogy a nagyvilágban nem így van

2014. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Társadalmi tükörkép
2014. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 tetro ***** válasza:
77%
Régen pont ugyanennyi lehetett, csak kevesebbet beszéltek róla...
2014. júl. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Régen sem volt különbség, csak nem verték nagydobra, nem derült ki, nem váltak el miatta, vagy nem szakítottak miatta, inkább csak valtak, mert hazasságn kívül ritkán voltak igazi kapcsolatok..

Több mindent lenyeltek a másiknak, aszégyen miatt, aztán amikor már idősebbek lettek ezeket az emlékeket elfelejtik


Pl nagyapám volt ogy 3 napra lelépett ku..váznu,m már55 éves házasok agyanyámmal, imádják egymást... Az hogy a papa 19-24 évesen mit csinált már el van felejtve, hiszen eltelt azőta x év boldogan, hűségben..

( mama 14 papa 17 volt, amikor összejöttek..)

2014. júl. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
95%
Régen nehezebb volt lebukni. Azt látom manapság a lebukások a telefonok, e-mailek miatt történik, régebben ez nem volt.
2014. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnék neked számot mondani, mert nem tudnék, de biztos, hogy van olyan kapcsolat, nem is egy, ahol valóban létezik a hűség fogalma. Én közel 9 éve vagyok együtt a párommal és nem léptem félre sohasem, és bízom a páromban is teljes mértékben és elhiszem, hogy ő sem tette meg soha. De hogy mi lesz még ezután, 10-20 év múlva, azt nem tudhatom sem én, sem más. Nem akarok félrelépni, de nem tudom, hogy mi lesz még előre. Mert néha az ember valóban megteszi azt, amiről tudja, hogy nem helyes, de mégis megteszi. Nem lehet tudni.

És azt gondolom, hogy régen is legalább ennyien félreléptek, csak nem derült ki, nem verték nagy dobra és valóban, ma már a korszerű technika segítségével könnyen lebukhat az ember, míg régen ez nem volt.:)

2014. júl. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
51%
Ha már a csókolózás is félrelépésnek számít akkor bizony nagyon nagy százalék félrelép.
2014. júl. 29. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!