Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnek a...

Szerintetek mit tehetnek a parommal?

Figyelt kérdés
Ket eve egyutt elunk, en 28N, o 30F. O egyre igenytelenebb magaval szemben. A melos ruhai szakadtak, lyukasak, koszosak, kepes egy hetig hordani egy polot, alig lehet leimadkozni rola. Ha en nem veszek neki ruhat, o nem vesz maganak. Ami a legjobban zavar, hogy csak reggel mos fogat. Mikor szolok neki, azt mondja, minek, jok a fogai. Mondtam, hogy majd tonkremennek, de nem erdekli. Szinte sosem csokolozunk mar, egy kezemen meg tudom szamolni, iden hanyszor kerult sor ra. Munka utan csak fekszik, internetezik. En tobbet dolgozom es a munkam is megterhelobb fizikailag. Neha nagy sohajtozasok kozepette segit a haztartasban, de kb. mindent nekem kell szamontartanom. Unom a helyzetet, es ugy erzem magam, mintha az anyja lennek. (A szulei nem elnek mar.) Szolni kell neki este, allitott-e be ebresztot, mert kepes nem menni dolgozni. Azt mondja, ugy erzi, nem tisztelem. Ez igaz, nem latok tisztelnivalot egy budos, apolatlan, csak tespedo es gep elott ulo ferfiban, akinek mindent a szajaba kell ragni. Es szerintem o az, aki nem tisztel meg engem legalabb azzal, hogy nem cigi-, kajaszagu szajjal fekszik mellem az agyba. Szerettuk egymast, rendbe lehet meg hozni vajon? Volt valaki hasonlo helyzetben?
2014. júl. 19. 17:38
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Ne tedd ezt magaddal.Lépj mielőbb!
2014. júl. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
:)44%os vagyok
2014. júl. 20. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

1. az, hogy a melós ruhái szakadtak, koszosak, nem akkora gáz, ha olyan munkát végez - apáéi is, mondjuk ő víz-gáz-fűtésszerelő, folyton porban dolgozik, kiégeti, koszban térdel, árkot ás, stb. Ha tudja, hogy 3-4 napig nagyon koszos munkája lesz, akkor addig nem cserél ruhát, nem akar 3-4 garnitúrát is összepiszkolni (persze otthon naponta, meg amint hazaér fürdés és átvedlik)


2. a személyi higiénével viszont nagyobb a baj - büdös száj (pfuj), 2-3x felvett gatya - alapból naponta váltunk fehérneműt, nyáron meg pláne, és az sem okés, hogy nem igazán segít, hisz mindketten melóztok


3. képes nem menni dolgozni - na, ez is gáz

2014. júl. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

MINDENT elmondtak előttem, hagyd ott!!!!

Csak egy kérdés: Hogy tudsz vele így szexelni? Kihipózod a sunád utána? Én elhánynám magam, ha ilyen emberrel kéne szeretkeznem. Fujjj!

2014. júl. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Kb. 2 havonta szexelunk. Nem igazan kozeledik, bar teny, en sem eroltetem.
2014. júl. 22. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!