Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnek a...

Szerintetek mit tehetnek a parommal?

Figyelt kérdés
Ket eve egyutt elunk, en 28N, o 30F. O egyre igenytelenebb magaval szemben. A melos ruhai szakadtak, lyukasak, koszosak, kepes egy hetig hordani egy polot, alig lehet leimadkozni rola. Ha en nem veszek neki ruhat, o nem vesz maganak. Ami a legjobban zavar, hogy csak reggel mos fogat. Mikor szolok neki, azt mondja, minek, jok a fogai. Mondtam, hogy majd tonkremennek, de nem erdekli. Szinte sosem csokolozunk mar, egy kezemen meg tudom szamolni, iden hanyszor kerult sor ra. Munka utan csak fekszik, internetezik. En tobbet dolgozom es a munkam is megterhelobb fizikailag. Neha nagy sohajtozasok kozepette segit a haztartasban, de kb. mindent nekem kell szamontartanom. Unom a helyzetet, es ugy erzem magam, mintha az anyja lennek. (A szulei nem elnek mar.) Szolni kell neki este, allitott-e be ebresztot, mert kepes nem menni dolgozni. Azt mondja, ugy erzi, nem tisztelem. Ez igaz, nem latok tisztelnivalot egy budos, apolatlan, csak tespedo es gep elott ulo ferfiban, akinek mindent a szajaba kell ragni. Es szerintem o az, aki nem tisztel meg engem legalabb azzal, hogy nem cigi-, kajaszagu szajjal fekszik mellem az agyba. Szerettuk egymast, rendbe lehet meg hozni vajon? Volt valaki hasonlo helyzetben?
2014. júl. 19. 17:38
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból írom, hogy nem fog változni, csak te fogsz kikészülni emiatt. Az exemmel évekig küzdöttem, hatalmas lyukak voltak a pulcsiján és mégis felvette, a szekrény tele volt új, címkés pulóverekkel, amiket azért vettem, hogy normálisan meg tudjon jelenni, de nem tette. Igénytelen volt és lusta. Rendet tenni, takarítani soha nem lehetett megkérni, nem segített semmiben.

Nem is dolgozott, de ez már más kérdés. Egyszer elindítottam egy mosást, de közben el kellett mennem itthonról valami miatt. Megkértem, ha lejárt a mosógép, teregessen ki. Pech, hogy a mosógép pont akkor romlott el és nem centrizte ki a ruhákat, állt az vízben az összes. Kiszedte a csurom vizes ruhákat a gépből és kiteregette a szárítóra. Mikor hazajöttem, több liter víz állt a parkettán a szárító alatt. Mikor megkérdeztem tőle, hogy miért tette ki a ruhákat ilyen vizesen és miért nem csavarta ki legalább a kád felett, azt válaszolta, hogy ezt nem mondtam...


Nem állítom, hogy nem képes változni az ember, de ez kizárólag csak akkor kivitelezhető, ha hajlandó rá. Aki nem hajlandó, annak könyöröghetsz bárhogy, legfeljebb azt éred el, hogy házisárkányként fog elkönyvelni és előszeretettel fogja a fejedhez vágni, ha szólsz valamiért.


Nem irigyellek, de ha tényleg szereted, próbálj vele leülni és megbeszélni a gondokat.

2014. júl. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
Dobd ki.
2014. júl. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
nem fog megváltozni, mert nem akar. Van még kedved vele szexelni ha napokig nem is fürdik? Nagyon sajnálom de szerintem lépj le.
2014. júl. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nagyon gáz, nálam az igénytelenség simán szakító ok lenne. Ha valaki ennyire nem ad magára, lepukkant, ápolatlan, büdös és koszos, az egyszerűen undorító, egy ilyet kerülgessen az, akinek erre van igénye. Amúgy a leírásodból az is kiderül, hogy szarik rád, egy kicsit se érdekli, hogy neked mi a jó, hogy tudna a kedvedben járni. Szerintem már nem is szeret, csak kényelmes neki a helyzet. Változni már nem fog, ha eddig hiába könyörögtél, ezután is süket fülekre találna a mondanivalód. Szerintem keress egy normális pasit inkább.
2014. júl. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Csak nekem ebbe az egėszben az furri,hogy a pàrod elleinte hàzias volt,gondolom ennyire igėnytelen sem lehetett mert akkor valoszinü hogy nem jössz vele össze!!! Kerdezö ezt neked kell tudni hogy mikortol ilyen a pàrod...ės miėrt változott meg ennyire????? Valakibol hipp hoppra nem lesz ilyen hirtelenjėben!!
2014. júl. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
8%

"Én otthagynám.

Próbálkoztál, noszogattad, nem használt. "


Te ezt a hapsit nem szereted. Már nem. Tényleg most hagyd ott, amíg nincsen gyerek.

2014. júl. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:

Nem hipp-hopp. Mielott osszekoltoztunk, es egyutt aludtunk, fozott-mosott-takaritott, nem vettem eszre, hogy igenytelen lenne. Osszekoltoztunk, nem sokkal utana konyorogni kellett, hogy csinaljon valamit o is. Majd elkezdte azt, hogy nem cserel naponta boxert es zoknit, csak bedobta az agy ala, es felvette masnap. Illetve ha szabadnapja volt, nem vett fel fel, hogy 'ne kelljen annyit mosni'. Olyankor nem is furdott, mert o nem koszos. Miutan kiborultam a kerlelesek utan, es fertozest kaptam, javult a helyzet. Azota idoszakosan elofordulnak ezek a dolgok, neha jobb, neha rosszabb. Van, hogy normalis, maskor meg rosszabb, mint volt.

Gondolom, kozrejatszik, hogy evek ota nem volt Magyarorszagon, bar allitasa szerint neki nem hianyzik, a penzt pedig sajnalja egy hazautra. Ahogy en latom, az emberek elobb-utobb 'bekattannak', ha huzamosabb ideig nem mennek haza. Penze persze sosincs, na nem mintha rosszul keresne, hanem mert telefonokra, laptopokra, alkatreszekre es internetes jatekra kolti.

2014. júl. 19. 18:59
 18/25 A kérdező kommentje:
A munkavaltasanal itthon volt ket hetig, mondtam, menjen haza, adok penzt is, de nem akart.
2014. júl. 19. 19:02
 19/25 anonim ***** válasza:
Ààá kerdezö hagy akkor enek igybertelme valoban nincs!!fertozest kaptal tole...mar ez itt sok!!!!de ha annyira szereted akkor ne legyel vele kimeletes!! Megmondod szo szerint...igenytelen vagy ha nem valtozol meg akkor en nem vagyok hajlando igy velrd elni!!!!de komolyan igy mar en sem hinnem hogy megvaltozna sajna....semmi koze ahoz hogy kulgoldon eltek... mi is kulfoldon elunk.m. de megis a tisztasagra figyelunk!!!hagyd a francab 28 ėvesen kezd ujj ėletet gyerek nėlkul mint 35 ėvslesen gyerekkel!!!
2014. júl. 19. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Már bocs de tényleg baromi jó fejek itt az emberek hogy idegenben ilyen támaszt adnak neked, itt az ideje lépned.(Kevésszer vagyok tanúja ilyeneknek, remélem csak figyelmetlenség miatt) Jelentkezz, hogy alakult.
2014. júl. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!