Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem vagyok boldog a párommal...

Nem vagyok boldog a párommal mit tehetnék?

Figyelt kérdés
nem jó vele semmi se a sex se semmi állandóan bántalmaz nem érzem magam jol vele amikor megemlitem h váljunk szét mingyár azt mondja h van valakim azért mondom aztán jön a veszekedés és ujra megver mikor már tényleg mennék azt mondja én mehetek de a gyerek marad a multkor más remegtem az idegtöl félek töle nagyon anyosom nyuktatott akkoris meg megmondtam nekik h ez a legutolsó esélye és ha elb@assza elmegyünk még ha négykézláb is tudok csak elmenekülni akkoris elviszem a fiamat unom már h a gyereknek ezt mind végig kell néznie senkit nem akarok ezzel megbántani tudom h vannak nálam rosszabb hewlyzetü nök is csak jó volt leirni köszi h meghalgattatok
2012. júl. 10. 11:13
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bántalmaz??? Azonnal lépj ki ebből a kapcsolatból! Ez neked se jó és a gyereknek se. Ha erőszakos a párod nem kérdés, hogy kinek ítélnék a gyereket. Próbálj meg elmenni egy rokonhoz vagy baráthoz a gyerekkel együtt mikor a párod dolgozik és kérj segítséget. Ne félj megtenni ezt a lépést!
2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

és mi a kérdés??

Hogy elmenj vagy sem?? Szerinted?? Már rég nem ott kéne lenned.

2012. júl. 10. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
hát nem csodálom. Menekülj!! Bántalmazó apánál nem fogják otthagyni a gyereket sem. A férjed már nem fog megváltozni.
2012. júl. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Családsegítő biztosan segítene Neked és a gyerkőcnek! Bátorság, hagyd ott ezt az erőszakos embert!
2012. júl. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azonnal el onnan! Ez az ember nem fog megváltozni! Üsse saját magát, de ne téged!

Ha van rokon, ahová tudsz menni, akkor oda, ha pedig sehová sem tudsz menni, akkor keress fel egy családsegítőt, vagy anyaotthont, vagy nem is tudom, hová lehet ilyenkor fordulni. De el kell onnan menni.

Ha pedig megver és annak nyoma is van, csináltass látleletet! És nyugodj meg, egy ilyen embernek nem ítélnek oda gyereket!

2012. júl. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenképp elmegyek inen
2012. júl. 10. 12:02
 7/8 anonim válasza:

Hasonló nálunk is a helyzet azzal a különbséggel, hogy engem még nem vernek. Én sem tudom hova megyünk, hiszen nekem is van egy kisfiam, akiért felelős vagyok. Jelenleg gyesen vagyok, előbb bölcsit kell rendeznem, majd visszamenni dolgozni és akkor talán már el tudom látni magunkat. Szörnyű érzés...részvétem!

Te is gondolj ki valamit és tegyél e rossz légkör ellen!

2012. júl. 10. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 szeszfőzde válasza:
2012. júl. 25. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!