Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kezdünk elhidegülni egymástól...

Kezdünk elhidegülni egymástól a párommal, de őt mintha nem zavarná ez. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

30 évesek vagyunk, 5,5 éve együtt, van 2 kisgyerekünk.

Mostanában alig beszélgetünk az itthoni dolgokon kívül, nekem ez fáj a legjobban. Ő elvonul tévézni, miután megfürdettük a gyerekeket, legtöbbször meccset néz. Régen együtt tévéztünk mindig, ugyan nem ez a legjobb program, de kicsi gyerekek mellett nem igazán van más lehetőség esténként :)

Nem is emlékszem, hogy mikor voltunk utoljára valahol kettesben a bevásárláson kívül, pedig többször is mondtam már neki, hogy szükségünk lenne egy kis közös kikapcsolódásra a gyerekek nélkül is, de mindig a pénz/időhiányra vagy a fáradtságra hivatkozik.

Valóban elég sokat dolgozik, napi 10 óra fizikai munka, sokszor szombaton is, na de nem is azt várom el tőle, hogy minden este szórja körbe rózsaszirmokkal a lakást és utána hajnalig fent legyünk, csak azt, hogy beszélgessünk egy kicsit.

Szilveszter óta nem szexeltünk, igaz, majdnem egy hónapig beteg voltam, köhögtem éjjel-nappal, így gondolni sem tudtam rá.

A héten elkezdtük, de nekem úgy nem megy, hogy egyébként nem is vesz még emberszámba sem, nemhogy nőként és a társaként kezelne, így az előjáték közepén kértem, hogy hagyjuk abba, mert nekem ez így nem jó. Persze megsértődött, nem is lehetett vele megbeszélni, mert hogy ő fáradt és mindjárt kelnie kell...

Mindig arra hivatkozik, hogy ha csak 8 órát kellene egy irodában ülnie és minden hétvégéje szabad lenne, akkor minden jó lenne, ez igaz lehet?

Ja és szinte kizárt, hogy lenne valakije, munkásruhában jár, a többi ruhája itthon van, úgyhogy kérlek ne egy 3.-at sejtsetek a dologban! :)

Amúgy jó apa, foglalkozik a gyerekekkel, csak velem nem igazán :(

Köszi a válaszokat!


2011. febr. 6. 14:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Mi a kérdés lényegében?:)Mit tudunk mi segitteni?
2011. febr. 6. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
61%
Akkor keressen olyan munkát ami kielégitti őt és többet lehet veletek!Szerintem ez az egy megoldás van,mert nekem ahogy lejön a szavaidból nincs megelégedve a munkájával.Szerintem az a boldog ember,aki azt csinál amit szeretne.Függetlenül attól hogy mennyit keres!Én nem csinálnék olyat amit nem szeretek,bár addig még gyereket sem szeretnék,mert nem szeretnék egy kiégett alkesz lenni a munkám miatt!
2011. febr. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
9%

Kicsit adnál magadra mint nő, akkor nem unnott pofával félig könyökölve akarna felizgatni.Gondolom semmi sexi ruha, szülés után meg lefittyentek a melleid is.A gyerekek sipákolnak körülötte, neked semmi nem jó, de nem is teszel az ellenkezőjéért.Hanyatdőlsz, ő meg ájuljon el.

Mond már meg nekem,mitől legyen olyan hű de jó kedvű,és miért kedveskedjen neked?

Érdemeld ki!

2011. febr. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
61%
Kedves kérdező!Neked 10 óra fizikai munka után mihez lenne kedved?Nekem sem sok mindenhez.Nyílván ha egy irodában ülnék 8 órát én sem fáradnék el annyira mint 10 óra fizikai munkától.Irodában is el lehet fáradni,de annyira nem.Bár nem árultad el hogy mivel foglalkozik!
2011. febr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
39%
Kérdem én!Miért mindig a férfit kell hibáztatni?10 órát dolgozik és te elvárod hogy mindig elégitsen ki szexuálissan,ő is emberből van és lehetnél kicsit megértőbb.Amúgy meg izgasd fel kicsit jobban,hogy ha hazaér,akkor egyből rádugorjon.Mert tudod két emberen múlik egy kapcsolat!Az az rajtad is!!!!Te gondolom otthon vagy és sokkal többet tudsz pihenni mint ő,nyílván ha nem venne el ennyi energiát a munkája,akkor ő is jobban kívánna!
2011. febr. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

A kérdésem az volt, hogy mit tehetnék az elhidegülés ellen, tényleg nem volt érthető? Akkor bocsi :)


A 2. válaszoló nagyon eltalálta, sajnos valóban a munkahelyével van a gond. Egy szemét a főnöke és kb. 100.000 Ft-tal kevesebbet keres, mint a régi melóhelyén, ahol túlóráznia sem kellett. De sajnos van egy lakáshitelünk, amit fizetnünk kell, így nem ugrándozhatunk. Én is megyek vissza melózni, ahogy 2 éves lesz a kicsi.


Kedves 3. válaszoló, pedig nagyon tévedsz! Meglepődnél, ha meglátnál, ugyanis senki meg nem mondja rólam, hogy van 2 gyerekem! Mindig átöltözöm és megfésülködöm, mielőtt hazajön a párom, bár amúgy sem kinyúlt melegítőben és szakadt pólóban vagyok itthon.

A többit meg nem értem.

2011. febr. 6. 15:21
 7/27 A kérdező kommentje:

Oké persze, megértem, hogy fáradt, nem is azt várnám el, hogy maratoni szexcsatákat vívjunk és 8x elégítsen ki orálisan, majd 5x kézzel :) És nem is mindennapos szexre vágyom, ezt jól félreértettétek :)

Csak annyit szeretnék, hogy ne a tv jelentse számára az egyetlen kikapcsolódási formát a munka után. Ehhez felesleges egy kapcsolatot fenntartani. Én is tudom, hogy milyen az egész napos meló, dolgoztam én még 14 órát is naponta.

De azt hogy nem veszi észre valaki és miért nem törődik azzal, hogy van egy párja, akivel igenis foglalkozni kell.

Hülye példa, de ha veszel egy növényt és nem locsolod, nem ápolod, akkor elszárad, nem? Nem kell minden nap 1 liter vizet ráönteni, de rendszeresen szüksége van egy kicsire, akkor nem megy tönkre.

Így már értitek? :)

2011. febr. 6. 15:29
 8/27 anonim ***** válasza:
75%
Akkor egyszerüen fáradt és a háta közepére nem kivánja a szexet!Ennyi!Nem feltétlenül azért mert nem kiván,hanem a sok munka és idegeskedés miatt csökken az ember libidója,ez bizonyitott tény!Én úgy vagyok vele,hogy én biztos hogy elmennék onnan,hogy ne menjen rá a magánéletem és a jó kedvem!Leszarom a pénzt!Én olyat nem csinálok amit nem akarok,én már régóta így gondolkodom.Tudom gyerekek meg minden,de azért ezt sem lehet sokáig csinálni.Én amiota eljöttem az elöző munkahelyemről,ahol szarba sem vettek és egy idiota volt a főnököm!Azóta egy lepedő akrobata vagyok!:)Komolyan!Én azt javaslom hogy mielöbbi munkahely váltás!!!!
2011. febr. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
83%
Az hogy valaki apa,az nem azt jelenti hogy a családja miatt áldozza fel a saját életét.Hiszen ő is emberből van és neki is vannak igényei.Szerintem egyszerüen depresszios a sok munkától és az idiota főnökétől!
2011. febr. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
62%
én is és a párom is napi 10-11órát dolgozunk , heti hatszor. ez nem lehet kifogás.
2011. febr. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!