Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tehetnék annak érdekében,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék annak érdekében, hogy nem ilyen legyen a kapcsolatom a párommal?

Figyelt kérdés
Fél éve élünk együtt a párommal. Nem mentek a dolgok olyan zökkenőmentesen, mint szerettük volna, de végül csak sikerült összehozni ezt az egészet. Az utóbbi pár napban viszont megváltozott, távolságtartó lett, és érzelmileg közömbös is. Nem tudom mi történhetett vele, mert nem beszél róla. Ő 32/f és 26/l éves vagyok.
2012. márc. 28. 07:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem balhéztatok össze és különben is minden oké, akkor csaja van.
2012. márc. 28. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom mit higgyek!:)
2012. márc. 28. 07:30
 3/11 anonim ***** válasza:

Más ötletem nem igen van.

A telefonjára koncentrálj! Nem kell lebuknia női nevekkel, sms-ekkel. Elég ha csak a szokásai megváltoztak. Mindig nála a teló. Le van némítva. Törölve van a híváslista. Van egy új név, (mindegy milyen) amire sok hívás megy. Az amatőrök ilyesmikkel szoktak lebukni. :)

Persze ha igazán balek, akkor nagyobbat is hibázhat. :)))

2012. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Dottorre ***** válasza:
Próbálj meg leülni vele és megbeszélni. Ha semmilyen körülmények között nem akar, akkor jöhet a "már nem szeretsz" című mondat, erre a pasik általában megnyílnak. Egyébként nekem is gyanús, hogy vagy másik nő van a dologban, vagy egyszerűen az érzelmek kihűlése. Mindkettő egyenes út a szakításhoz sajnos.
2012. márc. 28. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Én ugyanebben a szituba vagyok. Csak itt én nem nagyon keresem pedig szeretem.Persze itt ő a távolságtartó és látom rajta h kihültek az érzelmek.Ezért is nem hivogatom.
2012. márc. 28. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen.A szakítás előszele volt.
2012. márc. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hát nagyon sajnálnám, ha mindez szakításhoz vezetne. Mondjuk ugyan akkor meg is értem, hiszen nem sok időnk van egymással foglalkozni.
2012. márc. 28. 09:29
 8/11 omba ***** válasza:

Akár egy másik nő van, akár az érzelmek kihűlése (fél év: elég gyorsan ment), próbáljál tiszta vizet önteni a pohárba, ez nem vezet semmi jóra.

Mi lesz így fél év múlva, két év múlva???

2012. márc. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindenképp szakítsatok időt kettőtökre!Kell valami közös program,kellenek az együtt töltött izgalmas és nyugis idők is!Próbálj vele beszélni!Lepd meg valamivel!Egy finom vacsorával,masszázzsal!
2012. márc. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
A vacsora még oké, de a masszázs? Arra sajna nem reagál, azt mondja nem jó neki, pedig nem durván csinálom.
2012. márc. 28. 16:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!