Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit tehetnek a...

Szerintetek mit tehetnek a parommal?

Figyelt kérdés
Ket eve egyutt elunk, en 28N, o 30F. O egyre igenytelenebb magaval szemben. A melos ruhai szakadtak, lyukasak, koszosak, kepes egy hetig hordani egy polot, alig lehet leimadkozni rola. Ha en nem veszek neki ruhat, o nem vesz maganak. Ami a legjobban zavar, hogy csak reggel mos fogat. Mikor szolok neki, azt mondja, minek, jok a fogai. Mondtam, hogy majd tonkremennek, de nem erdekli. Szinte sosem csokolozunk mar, egy kezemen meg tudom szamolni, iden hanyszor kerult sor ra. Munka utan csak fekszik, internetezik. En tobbet dolgozom es a munkam is megterhelobb fizikailag. Neha nagy sohajtozasok kozepette segit a haztartasban, de kb. mindent nekem kell szamontartanom. Unom a helyzetet, es ugy erzem magam, mintha az anyja lennek. (A szulei nem elnek mar.) Szolni kell neki este, allitott-e be ebresztot, mert kepes nem menni dolgozni. Azt mondja, ugy erzi, nem tisztelem. Ez igaz, nem latok tisztelnivalot egy budos, apolatlan, csak tespedo es gep elott ulo ferfiban, akinek mindent a szajaba kell ragni. Es szerintem o az, aki nem tisztel meg engem legalabb azzal, hogy nem cigi-, kajaszagu szajjal fekszik mellem az agyba. Szerettuk egymast, rendbe lehet meg hozni vajon? Volt valaki hasonlo helyzetben?
2014. júl. 19. 17:38
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
46%

Mosd ki munka után a ruháját. Kénytelen mást felvenni. Varrd meg ami kiszakadt, vagy turkálóban vegyél "újat".

Mond el neki, hogy édes büdös a szád kérlek moss fogat,ha neki ez nem ciki akkor nem tudok erre megoldást.

Ébresztőt meg belehet állítani, hogy melyik napokon csörögjön azért ez nem akkora probléma.

2014. júl. 19. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen együtt érzek veled. Pontosan hány éve jártok nem tudom, 2 éve éltek együtt. Én dobnám, nem várnám meg míg megkeseredem mellette. Ismerted a szüleit? Ha, igen akkor tedd össze a puzzlet.
2014. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy teljesen másképpen látjátok a problémákat. El bírod képzelni, hogy valaha nem ilyen lesz? Lehet, hogy már most az anyjának tekint.
2014. júl. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Én otthagynám.

Próbálkoztál, noszogattad, nem használt. Ha megcsinálod helyette a dolgokat, csak annál jobban elkényelmesedik.

Most hagyd ott és adj magadnak esélyt egy normális kapcsolatra.

2014. júl. 19. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
27%

1 es,szivemböl szólt!!!

Az ėn fėrjem is sokat dolgozik, de ugy erzem en feladatom hogy tiszta vasalt ruhaban jarjon!! Màr csak azėrt is mert amilyen a mosdo olyan a törölközö!! Ez nem megbàntàsnak irom kerdezö, de neked kell a párod ruhàit rendbe tartanod!!

2014. júl. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
29%
A ruha dolog az oké, sokunk mos a férjére.
2014. júl. 19. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy a kérdező mos, de nehogy már ő legyen felelős a párja személyes higiéniájáért is ! Én is mosok a páromra, de ő soha nem vesz fel egy pólót kétszer, ha valamilye kilyukad, akkor szól, zuhanyzik és fogat is most minden nap anélkül, hogy szólni kellene érte.
2014. júl. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

Szerintem nem nekem kell. Kulon kasszan vagyunk, en sokszor veszek neki ruhat, de meguntam. Nekem is kinos, hogy o ennyit ad magara, en is igy gondolom, hogy engem minosit. De masreszt, miert is az en dolgom minden? Felnott ember. En meg szulinapomra sem kapok semmit. Volt, amit kidobtam a ruhai kozul, ezeken mar nincs mit varrni. A szinuket is kiszivta a nap, az izzadtsag. Szerinte nem kell kidobni, sem megvarrni, jo az meg. A szennyes ruhait osszelopkodom altalaban. Ha kerdezem, nem kene-e mosni, akkor nem, jo az meg. Ha viszem, akkor ne, ne mosd ki.

Nem ismertem a szuleit, de annyit tudok, hogy alkoholistak voltak. 4 eve vagyunk egyutt. Eleinte haziasnak tuntette fel magat.

2014. júl. 19. 18:14
 9/25 anonim ***** válasza:
56%
5 os vagyok csak fėlbe szakadt bocsi..mėg annyi hogy talàn ha megtehetitek vegyetek ki szabit ės legyetek együtt többet... szetezetek közös programot. .. beszelgesetek egy jot..m. foleg a kapcsolatotokrol... gondolom ez a szürkesėg...stb... bellefàradtsàgot jelent hogu mindig az a robot fele napok... semmi valtozatosag.... de ha egyutt tudtoknlenni es mind ezt a problemakat megbeszelni.mm akkorntalan helyre hozzhato!!!ne az legyen 1 megoldasnak latszo helyzet hogy ok vege!!!!ez nem megoldas csak menekules!!!!megbeszeles.... es ha nem valtozik a kapcsolatotok akkor legyen az hogy vege!!!! Mert lehet hogy meg menthetö,de ha nem.probaljatok meg akkor elmondhatod...te nem tettel meg mindent a kapcsolatodert!!! Probat meger :)
2014. júl. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:

Kulfoldon elunk, o tudja mar fel eve, hogy osszel tudok szabit kivenni, hogy hazamenjek a csaladomhoz. Ugy volt, hogy egyutt megyunk. Erre egy honapja kitalalta, hogy munkat valt, mert a mostani nem tetszik neki. Tehat o nem tud osszel velem jonni, mert nem fog szabit kapni. Most ilyen dolgokra mit lehet mondani?

Masik dolog, csak mert pont elobb lattam: harom (!!!) hete konyorgok, hogy vagja mar le a labkormet, mert undorito. Meg most sem sikerult neki.

2014. júl. 19. 18:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!