Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kapcsolatom. Ő az első. 14 év korkülombség.

Tetszik egy korombeli fiú , és talán én is neki. (Ad jeleket)

Látott munkába párszor a párommal, de nemtudom tudja e hogy ő a párom.

Sokat gondolok erre a fiúra, többet mint kéne....

Nekem még hiányzik az, hogy elbolondozzak, elnevetgéljek valakivel. Hiányzik az, hogy a párom ne szégyeljen mások előtt megcsókolni......

Viszont evvel a fiúval el lehet beszélgetni, (amit a párommal nemnagyon!) viccelni..

Mit tegyek? Próbáljam meg elfelejteni, és boldogan élni a párommal?

De hogyan verjem ki a fejemből, mikor alig várom hogy lássam?

Össze vagyok zavarodva!!! De ha elhagynám a párom, tudom, hogy már soha senki nemszeretne engem úgy mint ő, és nemtalálnák olyat mint ő. Hjajj


2014. júl. 11. 00:58
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bizony..bizony. Hajaj..elég zavaros amit írsz.
2014. júl. 11. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah az! Össze vagyok zavarodva!! :@
2014. júl. 11. 01:10
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Most van egy olyan biztos kapcsolatod,amiből valójában nem is tudod,hogy hova lépsz ki,talán a bizonytalanba,vagy pedig a még biztosabba.

Amit én tennék,az az,hogy nem jönnék össze tőlem 14 évvel idősebbekkel,hanem a korosztályomból válogatnék.Ez azért szükséges,mert oké,hogy egy idősebb férfi mindent megtud adni,de egy idő után tényleg jobban látszik majd a korkülönbség,és már az az idős férfi egyre kevesebb dolgot ad meg.

Nem kirándul veled annyit,nem mozdultok annyit ki,előbb megy sokkal nyugdíjba,mint te,és nézheted,hogyan mereszti otthon a s...már ne is haragudj!

Én nem szeretném azt nézni,hogy egy vén fószer hogyan mereszti otthon a p....,miközben én dolgozni járok.(Akkor is ha nyugdíjat kapna).

A fiatalabb energikusabb,és együtt öregedhettek meg.Együtt válhattok idős,de boldog emberré.

A vénemberekkel semmi jövő.(Olyan,ami izgalmas lenne!)

2014. júl. 11. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem fontos lenne, hogy a párom megtudjon nevettetni.

Azt is mondtam Neki egyszer, ha eljön az idő, hogy már nem tud megnevettetni akkor már ott óriási bajok vannak.


Nem tudsz a pároddal elbeszélgetni? Az pedig a kapcsolat alapja, nagy baj...


Nem csókol meg a párod mások előtt? Szégyell? Miért? Mondott erre valamit? Mondjuk mi nem nagyon csókolózunk mások előtt...Nem azért mert szégyelljük egymást.



Soha, ne mondd, hogy soha. Lehet, hogy pöttyös bögrét szeretnél, akkor egy csíkossal sosem lesz az igazi...

2014. júl. 11. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem kor, hanem hozzáállás függő. Az én párom is fiatalabb, mint én 15 évvel (igaz, mi már régen nem vagyunk tinik, kinőtt ő is a buli korszakból) mégis tudunk hülyülni, beszélgetni.

Ha a párod nem beszélget veled, szégyell mások előtt, akkor - ne haragudj, hogy ezt mondom - maximum úgy szeret téged, mint gazda a legszebb lovát. Szóval nem a kora miatt kell lelépned, hanem mert intellektuálisan nem ad neked semmit.

2014. júl. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!