Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem vagyok elég toleráns,...

Én nem vagyok elég toleráns, vagy ez mást is zavarna?

Figyelt kérdés
Párom minden nap hajnalig netezik.Beszélni nem lehet erről vele.
2014. júl. 10. 10:14
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
uhh külön szoba a net miatt?! Nem értem miért vagy még ott!
2014. júl. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
0%
Biztos vagy benne,hogy nem játszik pl.? Komolyabb dolgok nem biztos,hogy jobb elfoglaltságnak tűnnének az elvásnál,főleg hajnalban. Nem dolgozik amúgy? Mert akkor ez meg egy másik elég komoly probléma. Nekem volt sajnos ilyen kapcsolatom, tapasztalatom szerint egy ilyen helyzet csak rosszabbodni tud...
2014. júl. 10. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
48%
Én is hosszú éjjeleket töltök itt. Szerencsére férjemet nem zavarja. Igaz én nem kettőnktől veszem el az időt.
2014. júl. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Ezért lett vége az utolsó kapcsolatomnak. Csak azt bánom, hogy sokáig tűrtem...
2014. júl. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
9%
Én is fent maradok, gyakran hajnal kettőig is, míg a párom reggel 4-kor kel, hogy munkába menjen, és ezért este 10-kor már alszik. Nekem napi néhány órás munkám van, az is délután, szóval megtehetem, hogy fent maradok, és reggel később kelek. De ha a párom itthon van, és én is, főleg estefelé van ez már, akkor nem tőle veszem el az időt, akkor igyekszünk egymással foglalkozni. Persze neki is megvan a maga bogara, így van olyan, hogy fél-egy órát ülünk egymás mellett, és netezünk, mutogatjuk a másiknak, mit találtunk, mint az oviban. :)De nekünk ez így a jó, így alakítottuk ki, egyetértésben. Ha tőled veszi el az időt, akkor függő, vagy rossz a kapcsolatotok.(Mind a két esetben meg kell oldani a problémát.) Ha nem tőled veszi el, akkor hagyd békességben, nagyfiú/nagylány, tudja, mennyire álmos. Lehet neki ez a hobbija, így kapcsol ki az agya a nap után. Ha nem gyanakszol online megcsalásra, akkor szerintem nincs okod aggódni.
2014. júl. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

A párod dinka.


Előfordul, hogy az enyém is netezik még 3-4-kor is, de akkor vagy dolgozik (előtte aludt este), vagy nem tud aludni, ezért ül ki.

A gép a nappaliban van, így nem zavar.


Nálatok sem az a fő baj, hogy mindig ezt csinálja.

- míg nincs kikészülve, fel tud kelni reggel és munkáját ellátja, oks

- míg téged nem hanyagol el, oks.


Viszont a probléma, hogy téged teljesen elhanyagol, nem alszik veled, a gép a mindene. Mivel próbáltál vele már beszélni, nem hatott, azt javaslom, lépj le, és keress olyat, akinek fontos vagy.

2014. júl. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
49%
Már külön szobában is vagytok? Mire vársz? Külön lakásra? Az idődet pocsékolod. Add ki az ultimátumot, a gép megy, vagy te! A saját érdekedben, ne pocsékold a drága időt! Eddig is hány hónapot, évet voltál olyannal, akinek fontosabb a számítógépe, mint hogy összebújjon veled este??? Légy őszinte magadhoz! Megérte? Lehet, hogy sokaknak nem tetszik a párhuzam a drogok, alkohol és számítógép között, de most komolyan nem tök mindegy, hogy a kocsmában ül, vagy a szomszéd szobában, ha nem törődik veled, akkor sem, ha kéred, hogy hagyja abba? Teljesen mindegy! Pont ugyanaz!
2014. júl. 10. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy éjjeli típus? Én sokkal aktívabb vagyok éjszaka, akkor olvasok, tanulok, nézek filmeket, időnként főzök is és biztos nem tudnék olyan emberrel élni, aki ezt meg akarná véltoztatni. Ezt most nem bántásból mondom, nem akarok bunkó lenni veled, de a tapasztalataim szerint nagyon nehéz olyan emberrel együtt élni, akivel teljesen más a bioritmusunk.
2014. júl. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Nem éjszakai típus.Ez a szórakozása.Ennyi.Nem több.
2014. júl. 10. 17:45
 20/23 anonim ***** válasza:
És a netezésre szánt időt tőled lopja el vagy mikor te már aludni mész, akkor netezik. Mert azért nem mindegy szerintem.
2014. júl. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!