Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a szüleim...

Miért van az, hogy a szüleim elöttem játszák a szerető, toleráns családot, de a hátam mögött egymás között mindennek elmondanak?

Figyelt kérdés

Néhány példa:


1. Nekem azt mondják, áh nem kell haza adnod a keresetedet, spórolj, gyüjts lakásra, alapozd meg vele az életed. A hátam mögött pedig egymás közöt és a család többi tagjának is folyamatosan szidnak, hogy mekkora egy pénzéhes, pofátlan, szemét gyerek vagyok, amiért rajtuk "élösködöm".


2. Nekem mondják, hogy milyen okos, ügyes, tehetség stb. vagyok, a hátam mögött pedig valójában azt gondolják és mondják persze, hogy felesősségtelen, buta, agyatlan, elmebajos stb. vagyok.


És még sorolhatnám...


20/L


2012. jún. 17. 13:09
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert nem jó szülők, költözz el.
2012. jún. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mert kétszínű dögök! Már elnézést. Normális, rendes szülő nem tesz ilyet. Szerintem állj a sarkadra, oszd ki őket, vágd a képükbe az igazságot, aztán éld a saját életedet, nem kell velük mindent megosztani, a kommunikációt meg csökkentsd a minimumra. És igyekezz minél hamarább elköltözni az ilyenek mérgezik az ember lelki világát arra sem érdemesek, hogy foglalkozz velük.
2012. jún. 17. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A szüleid szerintem pletykásak, és nincs más témájuk...


Az is lehet, hogy nem túl okosak és neked kell helyettük is gondolkodnod...

2012. jún. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha ezt így a képükbe mondom jön a szokásos válasz, hogy "hogy jössz te ahhoz 20 évesen engem felülbírálj amikor én eltartottalak, felneveltelek, tisztitottam a pelenkádat stb.??"
2012. jún. 17. 13:17
 5/7 A kérdező kommentje:
A kommunikáció így is a minimumon van, de azért naponta találkozom velük 2-3 órát elkerülhetetlenül.
2012. jún. 17. 13:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Ebből látszik , hogy szar szülők, egy igazi anya nem vágja a gyerek fejéhez hogy cserélte a szaros pelenkát, nem kérte rá senki, magának vállalta, ahogy az ő seggét is kitörölték és lehet majd kell is ha megöregszik, és elfelejtik, hogy így nem lesz ki megcsinálja...
2012. jún. 17. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Örülj neki,hogy nem kell azt hallgatnod minden nap,hogy milyen életképtelen vagy.Akkor már inkább hazudjanak és fikázzanak a hátam mögött,azt legalább nem kell hallgatnom.
2012. jún. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!