Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én nem vagyok elég toleráns,...

Én nem vagyok elég toleráns, vagy ez mást is zavarna?

Figyelt kérdés
Párom minden nap hajnalig netezik.Beszélni nem lehet erről vele.
2014. júl. 10. 10:14
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
86%

Persze, hogy zavarna.

Nem normális.

Mit csinál? Miért nem alszik? Miért nem lehet vele erről beszélni?

Mi még napközben sem netezünk, ha együtt vagyunk otthon, hanem örülünk, hogy végre egymással foglalkozhatunk. Éjjel meg aludni szoktunk.

2014. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Persze, hogy zavarna. Ha mellettem teszi, akkor zavar a hanghatás és a fény egy idő után. De nem csak ezért. Nem fáradt, nem dolgozik másnap? Veled mikor foglalkozik?
2014. júl. 10. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%
Nem veled van a baj, a párod számítógépfüggő.
2014. júl. 10. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Elvileg olvas.Gyakorlatilag nem tudom.Mikor szóba hozom,azt a választ kapom,hogy vegyem tudomásul,hogy ez van.

Kezdek besokallni emiatt.

Dolgozik természetesen,de ez nem akadály.

Velem mikor foglalkozik?

Hát ez jó kérdés.....

2014. júl. 10. 10:20
 5/23 anonim ***** válasza:
60%
beszélj vele ezekről , mert ezek igenis problémák , ha meg még beszélni se akar állítsd út elé majd az észhez téríti!
2014. júl. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Ha homokba dugja a fejét, akkor nem sok jövőt jósolok a kapcsolatotoknak. Nem is értem az ilyen embereket, mint a párod....
2014. júl. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 Kései Sirató ***** válasza:
70%

Netfüggő, ez legalább olyan komoly betegség, mint az alkoholfüggőség.

Magától nem fog meggyógyulni. Tudatosítsd vele, hogy ez betegség, terápiás csoportba kellene járnia. Pesten van ilyen. hol laktok? De csak akkor működik a dolog, ha ő is akarja. Egyéb esetben én elhagynám.

2014. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
63%
Minden függőség ilyen. Eluralkodik az emberen, és fontosabb lesz bármi és bárki másnál. A párod függő (hogy ez internet, alkohol, drog, vagy más tök mindegy). Ha nem néz vele szembe, tönkre fog menni, ahogy a kapcsolatotok is.
2014. júl. 10. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
58%
Nem tud elvonulni egy másik helyiségbe, hogy ne zavarjon? Engem is zavarna, ha a hálószobában netezne. De ha kimenne a nappaliba vagy a konyhába, akkor nem. Keresni és találni kell a kompromisszumot. Az is számít, hogy már így ismerted meg vagy pedig mostanában kezdte, új szokásként. A nagyobbik baj, hogy nem lehet beszélni vele erről. A problémákról nagyon fontos beszélni, ez sokkal jobban zavarna egy párkapcsolatban ha nem lehetne vele megbeszélni normálisan.
2014. júl. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Alapvetően lehet vele beszélni,de erről nem.Már külön szobánk van,hogy tudjak aludni.Itt tart a folyamat.Én sem jósolok már sokat magunknak,de a remény még él.
2014. júl. 10. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!