Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mennyire hagyjátok, hogy a...

Ti mennyire hagyjátok, hogy a párotok beleszóljon abba, hogy támogatjátok-e anyagilag a saját családotokat?

Figyelt kérdés
2014. júl. 9. 23:15
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
25%

Nekem nem párom van, hanem férjem és nekem ő a családom. A VOLT családom nem kap támogatást, mert nem érdemlik meg, az ő VOLT családja pedig szintén nem kap támogatást, mert ő úgy döntött, hogy nem ad nekik.


Mi együtt élünk, mindent megbeszélünk és közösen hozzuk a legfontosabb döntéseinket, különösen, ha az pénzügyi - vagy mindkettőnket érint.

2014. júl. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ha egy szülő a gyerekétől kér anyagi segítséget, akkor ott már komoly a dolog. Ha jó szűlők voltak, tisztességesen felneveltek, akkor kötelessége a gyereknek segíteni a szülőn. Még eljöhet az az idő amikor te fogsz kérni segítséget tőlük. Ezt ne felejtsd el. A szüleid is mindent megtettek érted, gondolom. A párod meg lehetne megértőbb. Még ő is kerülhet anyagi gondokba és milyen jó lesz ha segít valaki.Szerintem ha most nem segítesz, késöbb nagyon meg fogod bánni.És hogy fogsz majd a szemükbe nézni?
2014. júl. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
100%

Olvastam a hozzászólásokat. Hát nem semmi egyesek értékrendje...

Én csak azt nem értem hogy ha valaki szeret valakit, akkor hogy merülhet fel egyáltalán a kérdés, hogy segítsen vagy sem? Akit szeretünk annak a legjobbat akarjuk, nem? (Vagy ezt az én szüleim b .sztàk el, hogy ezt nevelték belém?)

Nem is kérdés hogy ha anyagi vagy akármilyen egyéb támogatásra van szüksége a szüleimnek (vagy bárkinek akit szeretek) akkor szó nélkül ugrok, és ebben az atyaúristen sem tud megakadályozni.

Még akkor is, ha a saját hülyeségükből kerültek ilyen rossz helyzetbe.

Pont ezért van a család. Kihúzzuk egymást a bajból, helyrehozzuk a másik hülyeségét. És nem azért mert ők is megtennék vagy mert elvárnák. Nem. Pusztán szeretetből.

Kár hogy ez egyeseknek fura és idegen hozzáállás.

2014. júl. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!