Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam amit tudok, vagy...

Elmondjam amit tudok, vagy inkább hallgassak?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok, és tudom az édesanyámról (mert mindent elmond nekem) hogy csalja az édes apámat elég rég óta. De megígértem neki, hogy nem mondom el apának, mert ő is már megcsalta régen, és egyébként sem jó a kapcsolatuk, csak miattam és a tesóm miatt élnek együtt. De most találtam egy sms-t apa telefonjában, hogy ő is csalja/ta anyát. tavalyi sms-eket találtam. Nem tudom hogy most is tart-e a dolog. Elmondjam anyának, vagy sem?
2014. júl. 8. 14:47
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
NEm hinném. Apával kb úgy van mint én, anya meg... az egy érdekes tál tészta. Az öcsém "beteg", de nem vészes szóval teljes értékű életet él. De úgy bánik vele még mindig, mint a hímestojással. Szóval nem hiszem.
2014. júl. 8. 15:26
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!