Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek elmondjam neki?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek elmondjam neki? Vagy inkább hallgassak örökre?

Figyelt kérdés

a barátnőmnek, hogy....van bennem egy hatalmas nagy vonóval???


olyan nagy, hogy még a nyelvet is tudom. :-(


fehér a bőröm így nem látszik rajtam, de az ő anyukája meg apukája ilyen árpádsávos magyarok és szerintem ha megtudják...nem lesz jó vége, elfognak tiltani tőle.


mit tegyek?

utálok hazudni meg titkolózni mások előtt.


2014. márc. 29. 00:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tedd vagy ne tedd. De ne próbáld.
2014. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, legalább kiderül, milyen a valódi énje. Ha elutasít, majd túlteszed magad rajta, ha nem, mákod van.
2014. márc. 29. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

hmm...:D

:D:D:D


látom téged is tiltottak öreg mesterem. :-)

2014. márc. 29. 01:00
 4/11 A kérdező kommentje:

2.


oké.


nem szándékozom tovább titkolózni...asszem már csak a megfelelő pillanatra várok mikor bejelentem a barátnőmnek. :D

2014. márc. 29. 01:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég lesz a nászéjszakán elmondani.
2014. márc. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%

ha már biztos vagy a csaj szerelmében,akkor elmondhatod.

sőt,veheted poénra is.

teljesen a tálalástól függ az ilyesmi.

ha téged ez szégyennel tölt el,akkor fegyvert adsz a kezébe.

ha meg nem izgat ez a dolog,vagy egyenesen büszke vagy rá,akkor meg nincsen rajtad fogás.

2014. márc. 29. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el!

És különben is:

1) Nem biztos, hogy olyan, mint a szülei.

2) Ha Jobbikosok lennének, a híresztelésekkel ellentétben ők se rasszisták, csak a cigányság 90%-ával van gondjuk. Ezt gondolom Te is megérted.

És van a harmadik lehetőség... amitől Te is tartasz. Persze a 2-es se zárja ki a harmadikat, mert sok féle ember van ott is. Szóval... ha a szülei normálisak ( attól, hogy árpád sáv, még nem biztos, hogy egyenlő a rasszizmussal... ) és a lányuk is, VALAMINT Te is tényleg az vagy, főleg ha a szüleid is stb.... akkor szerintem nem lesz gond. :)

2014. márc. 29. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mond el neki, előbb-utóbb úgyis kiderül (esküvő, temetés, családi összejövetel, stb...).
2014. márc. 29. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
mond Eduardo nyugodtan ha vonosan is kellesz neki akkor n meg r lesznek a tanuitok :)
2014. márc. 29. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es ez így van..

Nekem van egy jó néhán yroma ismerősöm( jómagam nem vagyok, )

De mindannyian jobbikosok..

Tehát azért az ellentmondás megvan..

A cigánybűnözést elítélik ők is...ráadásul úgy érzik, hogy miattuk nem tudnak ők érvényesülni..


Serintem mondd el..

A később derül ki rosszabb..

Viszot tenyleg függ a tálalástól..

Ha dolgos, rendezett körülmények közt éltek, akkor légy is büszke rá. Manapság egy romnak nagyon nehéz ezt biztosítania( az, hogy te nem vagy teljesen nem változtat a dolgon, hogy milyen értékrendet hoztál otthonról)

A roma kultűra amúgy nagyon érdekes és különleges.

2014. márc. 29. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!