Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmondjam neki mi történt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmondjam neki mi történt az este vagy hallgassak inkább?

Figyelt kérdés

Lerészegedtünk az este és az anyja nem engedte be ezért nálam aludt az egyik haverom. Csak előtte még történtek "dolgok"... nem részletezném... én emlékszek rá de ő nem. Elmondjam? Vagy jobb ha nem? Ma is elhívott sörözni. Nem tudom mit csináljak.

16/F


2009. dec. 6. 19:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
ő is pasi és te is?:O és mégis milyen dolgok? leszo*tátok egymást v mi?:D
2009. dec. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
hallod...sztem joga van tudni, h bebuzult, veled együt...
2009. dec. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy volt ahogy az első mondja... De ha elmondom akkor utána szóba fog még állni velem? Ti mit tennétek?
2009. dec. 6. 19:30
 4/17 anonim ***** válasza:
hallgatni arany
2009. dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
uhh...rem azért seggbe nem ku*tátok egymást..amugy sztem meg mondd el neki:S v nemtom:/ lehet azt hinné h szivatod v nemtom ...áá inkább ne mondd el neki. vagyis ahogy érzed=)
2009. dec. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
ennyire hülyére ittátok magatokat? isteneeem
2009. dec. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Sok pia kellett ehez....

A legközelebbi sörözgetést inkább hagyd ki vele...

2009. dec. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
hát "dolgok" nem szoktak csak úgy "történni"... valszeg van valami látens vonzalom bennetek egymás iránt, amit józanon nem mertek kifejezni... szerintem járj a végére a dolognak. Menj el vele sörözni, és nézd meg, mi jön vissza a tegnapiakból... lehet, egyébként ő is emlékszik, csak túlságosan zavarban van, hogy beszéljen róla. Egy kis alkohol ezen is segíthet...
2009. dec. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Azért gyaníthatnál volna valamit, hogy ha a Kék Osztrigába hív sörözni...:D


Ki kezdeményezett - Te vagy ő?

Hivatalosan heterók vagytok?


Minimum megbeszélném, mi a franc volt előző este és lehet kihagynám a mai ivászatot - főleg ha az előzőből is miféle dolgok történtek (nem írtad mi, így a legrosszabbra kell gondolnom...).

2009. dec. 6. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
hát nemtom.. ha a haverod b**i akkor mondd..ha viszont nem akkor lehet kicsit összeomlana a srác.. :D
2009. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!